Presunúť na hlavný obsah

Oranžové rúže a nahé líčenie: Kombinácia, ktorá je hitom jesene

Krása

Aké trendy budú dominovať v oblasti beauty nasledujúce týždne? Make-up artisti v tom majú jasno.

Oranžová jeseň

Počas leta boli v centre pozornosti predovšetkým korálové odtiene, s prichádzajúcou sezónou sa však odtieň trochu zmenil. Do popredia sa dostávajú práve oranžové rúže, pri ktorých platí jediné pravidlo - čím sýtejšie, tým lepšie. Táto farba je jedna z tých výraznejších farieb, ktorá vyzerá prirodzenejšie na rozdiel od červenej či fuschiovej a to je hlavný dôvod, prečo práve tento odtieň patrí posledné roky medzi obľúbené. 

Aj prichádzajúca jesenná sezóna sa bude  niesť v znamení oranžovej. A práve produkty tejto farbe  ovládli beauty predajne a na výber máme hneď z desiatok a desiatok rôznorodých produktov od ceruziek cez rúže a lesky. Nedajte sa ale zmiasť farbou obalu. Väčšina oranžových produktov má výraznejší obal, ale v skutočnosti nie je farba rúžu či lesku taká intenzívna. Preto sa nedajte odradiť na prvý pohľad a poriadne otestuje každý jeden. 

Neprehliadnite: Vlasové stylingy, ktoré vydržia od rána do večera: V týchto účesoch môžete ísť do práce aj na párty

A ako si vybrať ten správny odtieň? Vo všeobecnosti platí, čím tmavší typ ste, tým sýtejšiu  a žiarivejšiu farbu by ste si mali vybrať. Najlepšie urobíte, ak siahnete práve po hustých leskoch na pery. Pre ženy so stredný odtieňom pleti najlepšie sadnú farby pomaranču, broskyne či mandarínky. Ak máte stredný teplý odtieň pleti určite zvoľte sýtejšie farby. A tým z vás, ktoré patríte a do kategórie „bleduliek“ sa rozhodne hodia produkty s odtieňom papáje a s ružovkastým nádychom. 

A tie z vás, ktoré si trúfnu na niečo sýtejšie, môžu zmiešať oranžový lesk s červeným leskom. Mix takýchto odtieňov je výbornou kombináciou na párty a večierky. 

Prečítajte si: 5 neodmysliteľných pomocníkov pri líčení: Toto by malo byť taktiež základom vašej kozmetickej tašky

Dokonalá dvojica

A ako nosiť takýto rúž. Trendom číslo jeden na túto sezónu je predovšetkým spojenie výrazného rúžu a nahého líčenia. Takže všetko čo potrebujete je dokonalý základ - make-up, upravené obočie a vytočené riasy. Pridajte už len spomínané rúže alebo lesky a môžete vyraziť. Jednoduché líčenie, ktoré neurazí na párty, v práci či na rande. 

Inšpirujte sa: Striktné a jasne zadefinované: Vďaka tomuto sú Francúzky štíhle a vždy perfektne upravené

- Najčítanejšie -