Presunúť na hlavný obsah

Vlasové stylingy, ktoré vydržia od rána do večera: V týchto účesoch môžete ísť do práce aj na párty

Krása

Sú jednoduché a efektívne. Ich príprava vám zaberie pár minút, no celý deň budete mať pokoj. Vyskúšajte tieto vlasové stylingy, ktoré môžete skutočne nosiť celý deň.

Nemusíte nosiť náročné a prepracované vlasové stylingy, aby ste upútali. Práve naopak. Jednoduchosť, ktorá podčiarkne vaše črty a ženskosť sa ráta viac, ako hodiny vyčesávania vlasov každé ráno. Ak teda hľadáte spôsob, akým si upraviť vlasy tak, aby ste hneď po práci mohli vyraziť na drink s kamarátkami alebo na rande, máme pre vás zopár efektívnych trikov.

Jednoduchosť a doplnky

Aký je najjednoduchší účes, ktorý si môžete ráno urobiť? Vyžehliť vlasy. Poriadne, dorovna. Rozdeľte cestičku na stred, a všetky pramene poctivo vyžehlite až po korienky. Aplikuje následne trochu oleja, aby vlasy pôsobili zdravo a žiarivo. Potom si predné pramene prichyťte menšími sponkami za uši, aby vám nepadali cez deň do tváre. Žiadna veda, nie? 

A keď dopracujete máte dve možnosti, ako tento účes osviežiť:

1. Nasaďte si šatku. Tento trend je jedným z najžiadanejších túto sezónu. Vidieť sme ho mohli napríklad na prehliadke módneho domu Dior. Šatku si môžete dať rovno do práce, ale ak sa na to necítite, vytiahnite neskôr. 

2. Stavte na doplnky. Buď vymeňte nenápadné sponky za viditeľné kúsky alebo si zvoľte výrazné náušnice. Aké sú momentálne v kurze, zistíte v tomto článku: Náušnice by mali byť vašim novým poznávacím znamením: V novej sezóne vyberajte z týchto kúskov

Wet look

Tento vlasový styling bol populárny cez leto a bude aj cez jeseň. Kontrast kabátikov či svetrov a "mokrého" looku pôsobí veľmi originálne a neopozerane. Zaberie to síce ráno trohchu viac času, ale len zo začiatku, než prídete na to, ako si vytvoriť dokonalý wet styling. Môžete variovať s vrkočom, s drdolom alebo len si začesať vlasy do zadu. Návod, ako na to, nájdete tu: Trendy wet look sa stáva čoraz populárnejším: Naučte sa ho robiť efektívne, rýchlo a štýlovo zároveň

Wet look výborne ľadí s femme fatele líčením - takže noste pri sebe červený rúž a po práci si len jemne upravte make-up a môžete vyraziť na rande či na drink. 

Vrkôčiky

Ďalší originálny spôsob ako zaujať. Malé pribrané vrkoče, ktoré môžete obmieňať. Noste ich zapletené celé, do polovice hlavy, urobte si následne drdol. Konečný výber je len na vás .Výhodou tohto stylingu je i to, že máte "pokoj" nie jeden deň, ale ak si urobíte naozaj kvalitne pevné vrkoče, tak hneď niekoľko dní. 

Ak neviete ako na to, pokojne si zájdite kaderníčke a nechajte si do vašich vlasov pozapletať nejaké ozdoby. Poproste ju, aby vám urobila vrkoče až po končeky a tak môžete zopár dní nosiť rôzne finálne podoby účesu. A keď sa vyberiete na rande hneď po práci, môžete tento look zjemniť menšou kovovou čelenkou, ktorá dodá stylingu nádych romantiky. 

Polovičné vrkoče

Ženy, ktoré majú dlhé vlasy a preferujú ich voľnejšie, môžu skúsiť polovičné vrkoče. Na takúto úpravu potrebujete v podstate len pár vecí - gumičku, suchý šampón na vlasy a hrebeň. Ku korienkom nasypte trochu suchého šampónu na vlasy a mierne ich rozstrapaťte pomocou prstov. Následne polovicu vlasov stiahnite do vrkoča, ale nie príliš tesno. Naopak, účes má pôsobiť nedbalejšie, niečo na štýl - vstala a šla. Ak máte kratšie predné pramene, nechajte ich padať do tváre, prípadne ich natočte na kulmu. Zjemní vám to črty a pridá nádych dievčenskosti. 

Inšpirujte sa: 3 ikonické účesy Rachel Green z Priateľov v modernej verzii: Toto nikdy neomrzí

- Najčítanejšie -