Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie letné hair stylingy, ktoré zvládnete v kúpeľni do 5 minút: Takto zažiarite nielen na pláži

Krása

Vlasy sú korunou krásy. To vieme všetky. Aj keď so stúpajúcou teplotou je ich úprava náročnejšia, predsa len to s našimi tipmi zvládnete.

Futurizmus a sponky

40. a 90. roky sú späť. Nosia sa jednoduché čisté línie, s vysokým leskom a s nimi aj sponky do vlasov. Práve vďaka nim môže aj každodenný účes vyzerať elegantne, štýlovo a najmä upravene. Už žiadne poletujúce a padajúce vlasy do tváre. Toto splní nielen účel, ale zároveň budete aj mimoriadne trendy.

Dobrou voľbou sú jednoznačne perly, trblietky, rôzne nápisy. Dokonca ich aj najznámejšie módne domy začali vyrábať v limitovaných edíciách a skutočne sa z nich stávajú malé zberateľské kúsky. 

Inšpirujte sa: Týchto 5 potravín vám zabezpečí pleť bez vrások a akné: Dermatologička tvrdí, že sú základom alabastrovej pokožky

Rovné vlasy s drobným detailom

Rovné vlasy vyzerajú elegantne a zvodne. Vyžehlené a uhladené účesy, sú azda preto roky mimoriadne populárne. A v podstate ani netravajú dlho.

Stačí ak si večer vlasy umyjete, vyfúkate fénom a ráno dostylujete žehličkou. Potom už len olej do koknčekov pre lesk a jednodnotu. Pár pinetiek na stranu a je to. Verte, že viac ako 4 minúty vám to takto nezaberie a efekt bude dokonalý.

Šatka ako nestarnúca klasika 70. rokov

Skvelý vlasový doplnok dokáže dotiahnuť každý outfit k dokonalosti. A áno aj hitom tohto leta, sú pestrofarebné šatky vo vlasoch, ktoré si môžete uviazať na milión spôsobov. Budete prekvapené ako výborne sa takéto účesy hodia k rôznym variantom oblečenia, a aké rôzne vlasové kreácie si môžete dopriať.

Kreativite sa jednoducho medze nekladú. Skombinujte ich s vlnami, beach waves, či rovnými vlasmi - v tomto prípade je všetko dovolené.

Vlny, vlny, vlny

Plážové vlny sú hitom tejto letnej sezóny. Pôsobia ležérne, hravo, no neuveriteľne trendy. Práve v čase, keď je vonku horúco, sú skvelou voľbou. Nechajte vlasy vyschnúť a zanechajte stopu prirodzenosti. Uvidíte, že vám to nielen ušetrí čas, ale aj pridá na atraktivite. 

Neprehliadnite: Letná manikúra a farby na nechty: Ženy, ktoré milovali francúzsku manikúru si prídu na svoje

- Najčítanejšie -