Presunúť na hlavný obsah

Trendy wet look sa stáva čoraz populárnejším: Naučte sa ho robiť efektívne, rýchlo a štýlovo zároveň

Krása

Obľúbený wet look hlási návrat. Je praktický, vyzerá dobre a zvládnete ho v priebehu pár minút. Pozrite sa spolu s nami, ako docielite trvácny a chic efekt.

Zabudnie na sušenie a fénovanie, wet look hitom sezóny

Áno, vlasovým trendom číslo jeden tejto letnej sezóny je jednoznačne uhladený, mokrý vzhľad, ktorý pridá každej žene na sexappeale. Navyše, tento typ vlasového stylingu lichotí každému typu tváre a dokonca ju opticky vždy zúži. 

Účes, ktorý vyzerá, ako keby ste práva vyšli z vody je hitom už niekoľko sezón. Tento rok sa však do popredia dostávajú zapletané copy v tomto duchu a styling s mokrými korienkami a suchými dĺžkami.

AKO NA TO:

Základom je fixácia vlasov, dobrou voľbou je tvarovací vosk, gél s mokrým efektom. Cieľom je síce fixovať, no zároveň zachovať flexibilitu účesu. Na vlasy vysušené uterákom aplikujte hydratačný sprej, učešte ich tenkým hrebeňom dozadu a začnite tvarovať. Následne nechajte vlasy prirodzene vyschnúť. Pre lesk dodajte do končekov olejček.

Pokiaľ sa rozhodnete pre verziu vrkoča, mali by ste použiť väčšie množstvo gélu, Vtedy požadovaný mokrý efekt, vydrží oveľa dlhšie. Nám sa osvedčil aj sprej so slanou vodou, ktorý celkový look ešte privedia k dokonalosti. Navyše, aj fajn fixuje. 

Mohlo by vás zaujímať: Nový zadok vďaka 10 minútam denne: Ak si osvojíte tento cvik počas mesiaca, stane sa pre vás realitou

Must - have pre wet look

  • gél s mokrým efektom alebo vosk na vlasy 
  • hydratačný sprej
  • pasta pre fixáciu
  • výživný olej do koncov
  • hrebeň s úzkymi zúbkami

Prečítajte si: Každá celebrita pozná triky, ako sa dopracovať k štíhlej postave v rýchlom čase: Ako schudnúť 4kg za 5 dní?

- Najčítanejšie -