Presunúť na hlavný obsah

Štýlové a účelné: Trendy pokrievky hlavy, ktoré sa vám hodia do letného počasia

Móda

Či už chcete zamaskovať "bad hair day" alebo ochrániť vlasy pred slniečkom, tieto pokrievky si zamilujete. Okrem účelnosti sú veľmi štýlové a dodajú vám šmrnc.

Klobúčiky

Staro-nový trend, ktorý jednoznačne dominuje letu. Látkové klobúčiky. Rybárskeho strihu, no i o niečo väčšie. Presne toto sú tie kúsky, ktoré budete milovať, pretože pôsobia hravo. Pri ich výbere zabudnite ale na jednoduchosť. Farby, vzory a veľkosti - s tým by ste sa mali vyhrať. Voľte originalitu, ktorou jasne dáte najavo, že tento doplnok nemáte na hlave náhodou. Rybárske klobúčiky si zamilovala aj influencerka Naty Kerny, pre ktorú sú neodmysliteľnou súčasťou na každej dovolenke. Ak však chcete byť viac v centre pozornosti, zvoľte poriadne veľký látkový klobúk, ktorý okrem vlasov môže pri opaľovaní sa ochrániť aj vašu tvár a plecia. Celkom účelný trend, čo poviete? 

Prečítajte si: Plážové šaty, ktoré vás zaujmú multifunkčnosťou: Tieto kúsky môžete nosiť non-stop

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @natykerny,

Na piráta

Kedy ste si naposledy omotali šatku okolo hlavy ako pirát? Ďalší trend, ktorý vďaka svetovým, no i domácim influencerom zažíva veľkolepý návrat. Farebná šatka vo vlasoch, k tomu výrazné doplnky a rozpustená hriva. Trochu "gypsy" štýl, ktorý je práve cez leto veľmi populárny. Rovnako, ako pri výbere látkových klobúkov, aj tu by ste mali voliť nápaditosť pred obyčajnosťou. Takže vzory, vzory, vzory sú tou správnou cestou, ktorou sa vám vyplatí vybrať. 

Mohlo by vás zaujímať: V akých plavkách najradšej vidia naše prsia muži? Tento trend bikín je jednoznačnou odpoveďou

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Sedláčková(@alexsedlackova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa VICTORIA (@victoriavergara),

Slamená klasika

V neposlednom rade by ste nemali prehliadnuť slamené kúsky. Už dávno nejde len o doplnok, ktorý si vezmete na pláž, aby ste sa ochránili pre slnkom. Práve slamené klobúky sa stali "must-have" záležitosťou letných lookov. Či už do práce, na prechádzku či posedenie na terase, takýto klobúk by ste rozhodne mali mať so sebou a nič ním nepokazíte. No namiesto veľkých klobúkov tentokrát siahnite po menších, no rovnako nápadných kúskov. 

Neprehliadnite: Toto je jediná kabelka, ktorú v lete potrebujete: Budete ju milovať

Originálne tipy na takéto kúsky nájdete v priloženej fotogalérii

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Chiara Ferragni(@chiaraferragni),

- Najčítanejšie -