Presunúť na hlavný obsah

Náušnice by mali byť vašim novým poznávacím znamením: V novej sezóne vyberajte z týchto kúskov

Móda

Práve tento doplnok bude počas novej sezóny hrať prím. Preto by ste jeho výberu mali venovať zaslúženú pozornosť.

Hneď zo začiatku upresníme jednu vec - tentokrát sa bavíme o doplnkoch, ktoré musí byť naozaj vidieť. Takže zabudnite na jednoduchosť, zabudnite na drobné šperky v uchu. Keďže ide o primárny doplnok jesene, mali by ste tak k nemu pristupovať. Ak si dobre zvolíte, uvidíte, ako veľmi dokážú náušnice ovplyvniť váš celkový vzhľad. 

Neprehliadnite: Jeseň bude patriť teniskám: Tieto kúsky sú kľúčovým kúskom sezóny

Mixovanie

Materiálov, farieb... Jednoducho kreativita musí byť na prvom miete. A extravagancia hneď na tom druhom. Len tak dosiahnete požadovaný efekt. Takéto kúsky si zamilujete od prvého momentu, a to aj vďaka tomu, že nechajú vyniknúť vaše práve (veľmi hravé) ja. Či už na bežné nosenie alebo významnejšie príležitosti, trend mixovania sa hodí k všetkému. A pokojne sa nebojte mixovať aj kovy. Striebro so zlatom je najjednoduchší spôsob, ktorým sa môžete vybrať. 

Kruhy 

Klasika, ktorá sa nezunuje. Čím väčšie, tým lepšie! Alebo, aby sme to upresnili, čím hrubšie.  Presne také, s ktorými okamžite upútate pozornosť a budete neprehliadnuteľné. No aj tu platí to, čo vždy - ak zvolíte skutočne veľké kúsky, neplytvajte energiu inými doplnkami. Nepotrebujete ich.  A čo sa materiálu týka - hladké, strieborné kúsky v tomto prípade vyhrávajú. 

Mohlo by vás zaujímať: Ružová v centre pozornosti: Táto farba nie je len pre malé dievčatká. Takto ju môžete nosiť aj vy

Návrat klasiky

Štrásové či všeobecne kamienkové náučnice sa tešili veľkej popularite pred niekoľkými rokmi. A vďaka módnym dizajnérom, ktorí ich zakomponovali do svojich kolekcií na jeseň 2020, sa pomaly vracajú na výslnie. Ide o kúsky,ktoré síce nie sú úplne najvhodnejšie do práce, ale na druhej strane, na kotailovú akciu, na svadbu (či ako nevesta alebo hosť), sú práve tieto kúsky doplnkom, do ktorého sa vám vyplatí investovať. 

Moderné perly

A neposlednom rade je tu ďalšia klasika, ktorá sa hlási o slovo. Ale v modernejšom šate. Perly. Dávno to nie sú náušnice,ktoré sú vhodné len pre staršie dámy. Aj oveľa mladšie ročníky by mali siahnúť po týchto kúskoch. Kúskoch, ktoré v sebe mixujú eleganciu a nádych punku. Samozrejme, aj v tomto smere sa držte pravidla - väčší kúsok boduje. 

Prečítajte si: Sandále, ktoré spôsobili ošiaľ: Vedeli by ste si kedysi predstaviť, že z tohto bude jedného dňa trend?

- Najčítanejšie -