Presunúť na hlavný obsah

Jeseň bude patriť teniskám: Tieto kúsky sú kľúčovým kúskom sezóny

Móda

Sú pohodlné, praktické a hodia sa ku všetkému. Neveríte? Pozrite si nasledujúce fotky.

Sezóna tenisiek

Sú pohodlné, ale aj veľmi štylové. Takže sa nemôže stať, že by ste s nimi nezabodovali. Len si treba vedieť správne vybrať. Model, farbu, jednoducho také, ktoré vám sadnú ako črievičky Popoluške. A potom ich už nebudete chcieť vyzuť. O sile a obľúbenosti tejto obuvi nás každú chvíľu presviedčajú svetové módne domy, reťazce a v neposlednom rade aj módne osobnosti a ikony, ktoré svoje dokonalé outfity pravidelne ladia práve s teniskami. Zároveň nás tým presviedčajú o tom, že práve tenisky sú už neodmysliteľnou súčasťou šatníka každej ženy. Preto investícia nie do jedného, ale viacerých rôznych párov, sa vám rozhodne vyplatí. 

Mohlo by vás zaujímať: Kabelkové trendy na novú sezónu hovoria jasnou rečou: Vyhráva hravosť a originalita

Nezáleží na tom, či obľubujete jednoduchosť, výstrelky alebo divoké vzory. Pri teniskách sa môžete rovnako poriadne vyblázniť, ako pri akejkoľvek inej obuvi. Ak nie oveľa viac.
Milujete prírodné farby, čisté línie a jednoduchosť? Aj pre vás sme vybrali zopár modelov, ktoré tieto požiadavky dokonalo spĺňajú. A aby to nebola až príliš obyčajné, kombinovať ich môžete so šatami, ale aj elegantnejšími nohavicami. Ukážkovo to predviedla nedávno jedna z najštýlovejších žien Olivia Palermo. 

Pozri te si tiež: Letné kabelky, ktoré nikdy nevyjdú z módy: Módni experti sa zhodujú na týchto kľúčových kúskoch

Ak však nedáte dopustiť na extravaganciu, dobre robíte. Práve takéto divoké modely sa postarajú o to, že budete neprehliadnuteľná a trendy. Hitom sú stále mohutné modely, ktoré majú tentokrát trochu elegantnejšie prevedenie a tak výborne vyniknú napríklad so sukňou či šatami.

Neprehliadnite: Plážové outfity, v ktorých budete toto leto hviezdiť: Najočakávanejšie horúce mesiace sú pred nami

Viac teniskovej inšpirácie na túto sezónu nájdete v priloženej fotoglérii

- Najčítanejšie -