Presunúť na hlavný obsah

Zvláštne vlasové kreácie, či takmer žiadne obočie: Áno, aj takto vyzerali hollywoodske krásky

Zahraničné celebrity

Pozrite sa spolu s nami, ako vyzerali pred pár rokmi, známe ženy z červeného koberca. Nuž, niektorým to veľmi vrámci stylingu, veru v tom čase nevychádzalo.

Beyoncé

Krásna, úspešná, žiadaná, obdivovaná a talentovaná. Možno práve týmito slovami charakterizovať speváčku Beyoncé. To čo  sa na čokoládovej kráske, rokmi menilo a zrejme sa aj meniť bude, sú najmä jej vlasy.

Svoje prirodzene hnedé pramene už odfarbila na blond, na čierno a nedá sa povedať, že by už asi našla finálnu verziu. Vo veľkom však upustila od mini kučierok a volí skôr vzdušnejšie vlasové stylingy. A treba uzanť, že v nich vyzerá oveľa jemnejšie a nežnejšie.

Prečítajte si: Život najznámejšej celebrity sveta. Čo všetko musela podstúpiť mladá Kim, aby sa stala slávnou?

Jennifer Aniston

Herečka Jennifer Aniston, patrí k najkrajším ženám sveta, no keď sa pozrieme späť, nebolo to tak vždy. V minulosti bola celkom iná. Nosila tmavé vlasy, asymetrickú ofinu a jej nos bol o poznanie väčší ako v časoch jej najväčšej popularity.

Až keď v roku 1994 zažiarila ako Rachel v seriáli Priatelia, mala už zosvetlené vlasy, skvelú figúrru a získavala na popularite. 

Neprehliadnite: PRED a PO: Otec Kylie a Kendall Jenner bol kedysi sexsymbol. Ako svojej rodine odhalil, že sa chce zmeniť na ženu?

Katy Perry

Napriek tomu, že mala slávna speváčka a dnes už aj mamička rôzne zostrihy, či farebné kreácie vlasov, tento predsa len azda najviac šokoval okolie. V porovnaní so súčasnosťou je to normálne iná žena. Katy prišla na to, že svetlejšie tóny ju robia nielen mladšou, ale aj oveľa príťažlivejšou.

Prečítajte si: Zašla priďaleko? Ultraštíhla premena speváčky Adele je dychberúca, no zároveň trochu desivá

Kylie Jenner

Veľa ľudí je  presvedčených, že Kylie Jenner podstúpila viacero plastických operácií, či úprav tváre. Mladučká miliardárka, ale stále tvrdí, že by si pod nôž nikdy neľahla a za svoju premenu vďačí dobrému make - upu, účesu a stylingu. To či jej uveríte, je len na vás, jedno je však isté, dnes vyzerá oveľa lepšie ako pred rokmi

Gisele Bündchen

Aj pri nádhernej topmodleke Gisele možno poveedať, že vekom zreje do krásy. Pribúdajúce roky jej rozhodne neuberajú na sexappeale, práve naopak. Kedysi sa nemohla pochváliť takou hrivou, ako má dnes a aj obočie si tvarovala nie príliš lichotivým spôsobom. 

- Najčítanejšie -