Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Hnedá farba sa hlási o slovo: Jeseň bude patriť týmto odtieňom

Móda

Žiadna iná farba sa neteší práve počas jesene takej popularite, ako práve hnedá. Nesmrteľná klasika je žiadaným trendom aj tento rok.

Hnedá jeseň

A to nie len v prírode. Všetky odtiene hnedej by mali rovnako dominovať aj vášmu šatníku počas nasledujúcej sezóny. Možno je to práve tým, že sychravé počasie v mnohých vyvoláva chuť obliekať si skôr nenápadnejšie farby ako sivú, hnedú či čiernu a vy by ste sa tomu rozhodne nemali brániť. Práve hnedým odtieňom by ste mali venovať zvýšenú pozornosť, pretože ak je nejaká farba, ktorá je väčšou klasikou, ako čierna, tak je to práve táto. A vlastne všetky jej odtiene. 

Pozri tiež: VIDEO: Back to business: Kraťasový kostým do práce z vás urobí sebavedomú ženu a otvorí nové príležitosti

A keďže je lepšie vidieť, ako stokrát počuť či čítať, ako dôkaz prikladáme video street-style lookov, ktorým dominovala práve hnedá farba. Môžete na ňom vidieť, že niet štýlovejších stylingov na jeseň. Materiál v tomto prípade nezohráva úlohu. V skratke povedané - nosí a kombinuje sa naozaj všetko.

VIDEO: Street-style inšpirácia hnedých lookov, ktoré budete chcieť odkopírovať

Už začiatkom roka nám dizajnéri od New Yorku cez Londýn, Miláno po Paríž predstavovali kolekcie na obdobie jeseň-zima 2020/21, ktoré boli plné hnedých kreácií. Na odtieni ako takom vôbec nezáleží a vo výsledku ani tom, či sa oblečiete do tejto farby od hlavy po päty, či zvolíte len jeden kus odevu hnedej, alebo ju budete nosiť na doplnkoch. 

Inšpirujte sa: VIDEO: Z móla do ulíc aj do vášho šatníka: Tieto prvky by ste mali odkukať zo street style lookov

Pre niekoho môže táto farba predstavovať nudu. No i keď nejde o výraznú farbu, netreba sa hneď vzdávať. Vynikajúco môžete nakombinovať hnedú s bielou alebo ružovou, čo bude okamžite pôsobiť o niečo živšie. Nezaostávajú však ani klasiky  ako hnedo modrá kombinácia či čierno-bielo-hnedá. A pokojne môžete siahnuť aj po odvážnejších variáciách - kombinácii so žltou, zelenou alebo červenou. Dobre si teda preberte svoj šatník. Rozhodne v ňom máte kúsky, ktoré dokonalo zapadajú do tohto trendu.

Neprehliadnite: Trend širokých nohavíc si na jeseň zamilujete: Tieto stylingy budú baviť aj vás

- Najčítanejšie -