Presunúť na hlavný obsah

Trend širokých nohavíc si na jeseň zamilujete: Tieto stylingy budú baviť aj vás

Móda

Sú pohodlné, praktické a veľmi trendové. Že ich ešte nemáte? Tak by ste to mali čo najskôr napraviť. Široké nohavice budú počas jesene vaším najvernejším spojencom.

Univerzálny kúsok

Áno, práve široké nohavice patria medzi tie veci, ktoré sa môžu pýšiť univerzálnym využitím. Biznis look, styling na party, rande či na prechádzku. Toto všetko môžete vytvoriť vďaka jednému z top trendov niekoľkých sezón - vďaka širokým nohaviciam. 

Neprehliadnite: Ružová v centre pozornosti: Táto farba nie je len pre malé dievčatká. Takto ju môžete nosiť aj vy

Ich voľný strih, do ktorého sa nemusíte vtesnávať každé ráno, z nich robí taktiež jeden z najpohodlnejších kúskov. Ak chcete využiť ešte posledné letné dni, môžete nosiť široké nohavice s crop-topom, cez ktorý si prehodíte voľnejšie sako. Rovnako tak do práce je tento kúsok veľmi vhodný. Vyberajte si široké nohavice s vysokým pásom a tým pádom môžete ku nim doladiť kratšie sako, vďaka čomu vznikne originálny kontrast. 

Mohlo by vás zaujímať: Typy sukní na rôzne príležitosti: Koľko by ste ich mali mať vo svojom šatníku?

Ak sa vám predsa len nepozdáva navliecť sa do ultra širokých nohavíc, môžete skúsiť miernejšiu verziu, napríklad džínsy s rovným strihom, ktoré sú tiež širšie, ale nepôsobia tak mohutne. Kombinujte ich s obyčajným tričkom a so sakom a máte opäť zaujímavý look vhodný na mnohé príležitosti. 

Viac inšpiratívnych možností nájdete v priloženej fotogalérii

 

Široké nohavice v podaní známych tvárí

To, že tento trend si našiel cestu do šatníkov známych tvárí svedčí aj fakt, že mnohé slovenské a české módne osobnosti nosia práve tento kúsok neustále. Stylistka Zuzana Kanisová nedá na široké nohavice dopustiť a presne vie, ako efektívne ich skombinovať. Rovnako tak aj módna dizajnérka Ivana Mentlová, ktorá tomuto trendu skutočne prepadla. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Kanisova (@zuzanakanisova),

Ukážkový príklad nosenia širokých nohavíc môžete vidieť aj na fotografii topmodeliek Zuzany Stráskej či Michaely Kocianovej. Vďaka tomu, že sa obe roky pohybovali v zahraničí, vycibrili si svoj módny vkus na výbornú a preto sú právom považované za najštýlovejšie osobnosti domácej scény. 

Prečítajte si: Módne tipy Hailey Bieber: Klasiku, ktorá nikdy neomrzí kopíruje od princeznej Diany

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Novakova Straska (@zuzanastraska),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

- Najčítanejšie -