Presunúť na hlavný obsah

Vianočná premiéra. Tieto celebrity budú oslavovať sviatky s ratolesťami prvýkrát

Slovenské celebrity

Vianoce sú tu už o tri dni - a aj keď budú tohto roku o čosi iné, predsa budú rozprávkové. Minimálne pre tie rodinky, ktorým pribudol nový člen rodiny.

Natália Germáni

Slovenská herečka sa stala vo februári mamičkou dcérky Zuny. Tú porodila partnerovi Martinovi Valihorovi v New Yorku, kde známy hudobník z času na čas pôsobí. Zuna len nedávno oslávila desať mesiacov a síce si ešte svoje prvé sviatky pamätať nebude, isté však je, že už teraz pozorne vníma, čo sa okolo nej deje. Mamina si s ňou napríklad čistila čižmičku na Mikuláša a pred pár dňami sa už obidve tešili z vianočných ozdôb a stromčeka. My sme len zvedaví, či sa takto skvelo doladia (už aj s oteckom) aj na Vianoce!

Monika Bagárová

Česká speváčka porodila dcérku Rumiu koncom mája. Malá princezná toho za pár mesiacov už stihla naozaj veľa - objaviť sa na titulke známeho magazínu, ale aj prekonať koronavírus. O pár dní ju čaká opäť ďalšia premiéra v podobe prvých Vianoc. Monika dokonca na sociálnej sieti priznala jeden z možných darčekov, ktorý si nájde jej dcérka pod stromčekom. Na videu, ktoré zverejnila na Instagrame, totiž zachytáva radosť dievčatka z elektrického klavíra. „Asi už viem, čo prinesie Ruminke Ježiško,'' napísala ku videu speváčka. Teraz je už teda len otázkou, čo prinesie Ježiško zvyšným členom rodiny.

Prečítajte si: Upečte si vianočné pečivo podľa známych Sloveniek: Toto sú ich rodinné klenoty

Ivana Gáborík

Svoje prvé Vianoce bude mať aj dcéra Mariána Gáboríka a tančnice Ivany, Bella. Tá len pred piatimi dňami oslávila svoje prvé meniny a onedlho ju čaká ďalší veľký deň. Ako totiž poznáme Gáboríkovcov, na vkusnej výzdobe si dajú záležať a ich dom sa nepochybne premení na rozprávkový. Vianočný stromček si však postavili až včera. „Už sme si všetko vysvietili, stromček vyzdobili a ja mám konečne pocit, že sa najkrajšie sviatky v roku blížia,'' prezradila fanúšikom Ivana.

Dominika Cibulková

Prvýkrát sa pod stromček pozrie aj synček našej azda najznámejšej športovkyne, malý Jakubko Navara. Aj keď Dominika ešte neprezradila, v akom štýle sa bude niesť jej vianočná výdoba a stromček, je jasné, že si na domácej pohode dá záležať. O čosi viac nepochybne aj pre rozkošného chlapčeka, ktorý len pred týždňom oslávil svoj prvý polrok. Zatiaľ ju totiž ukázala len z diaľky. „Aj my už máme vianočnú pohodu,'' napísala k jednej zo svojich fotografií. Veríme, že onedlho uvidíme vo vianočnej nálade aj malého Jakubka!

Daniela Nízlová

O čosi staršia je dcérka speváčky zo sesterského dua Twiins, ktorá sa na svet vypýtala ešte v januári. Malá Linda onedlho oslávi svoj prvý rok a je jasné, že jej rodičia budú mať najkrajšie Vianoce, ktoré spolu pravdepodobne strávia vo svojom dome v Taliansku. Rodinnú atmosféru bude nepochybne dotvárať aj zvyšná časť rodiny, Danielina sestra Veronika, ale aj jej mama a otec. O pravé slovenské Vianoce, aj keď pri bazéne v Neapole, bude nepochybne postarané!

Neprehliadnite: Slovenské celebrity sa už pomaly pripravujú na Vianoce. Ako to vyzerá u Márie Čírovej či u známej influencerky?

- Najčítanejšie -