Presunúť na hlavný obsah

Farba zimy, ktorú milujú aj známe Slovenky: Toto rozhodne implementujte do svojho šatníka

Slovenské celebrity

Zemité farby k zime jednoducho patria. A túto sezónu im vo veľkom kraľuje sivá. Všetky jej odtiene. Pozrite sa ako ju nosia známe Slovenky a že vôbec nepatrí do kategórie prehliadnuteľných odtieňov.

Eliška Chomisteková

Nádherná Eliška Chomisteková je v módnej oblasti skrátka doma. Každý jeden jej outfit vyzerá perfektne. Má skvelý, nezameniteľný štýl a je veľkou milovníčkou minimalizmu. Tmavosivá je rozhodne farbou, ktorú túto sezónu treba zaradiť do šatníka.

Či už podobe saka, kabáta, alebo v šatovej verzii. Netreba ani okázalé doplnky. Naozaj platí staré známe – menej je niekedy viac.

Čítajte viac: Soňa Skoncová prezradila, ako si zariaďuje nové bývanie: Navrhnutý interiér je skutočným dizajnérskym skvostom

Dominika Navara Cibulková

Teddy bear kabát je tu s nami už niekoľko sezón. Kým tú minulú, mali vo veľkom zelenú ťavie odtiene, tento rok im kraľuje sivá, vo všetkých podobách. A známa tenisová hviezda a fashion ikona, Dominika  Navara Cibulková to dobre vie.

K sivej sa veľmi hodí čierna, no ani krémovou, baklažánovou, či bordovou, neurobíte krok vedľa. Jednoduché a pritom mimoriadne trendy a chic.

Inšpirujte sa: Neobyčajná detská izba na mieru: Známa dizajnérka ukázala, ako vyzerá kráľovstvo syna Dominiky Cibulkovej

Karolína Chomisteková

Víťazka Miss Slovensko 2015, ktorá sa neskôr stala aj riaditeľkou tejto súťaže, parí medzi naše najkrajšie známe tváre. A o tom, že má skvelý vkus, niet pochýb. Karolína rada kombinuje rôzne štýly a ide jej to skvele. Nás jej hra s rôznymi kúskami neuveriteľne baví. 

Navyše pánske košele sú hitom tejto zimy. Takže ak zvažujete zaradiť ich do šatníka - siahnite po sivej. Táto kombinácia bude osvedčenou aj ďalšie roky. A v ére kapsulových šatníkov sa to celkom hodí, no nie? 

Ivana Gáborík

Hrdá mamička, tanečníčka, podnikateľka a manželka hokejistu Mariána Gáboríka je známa tým, že módne trendy miluje. Kráska žiari v čomkoľvek sa objaví.

Ivana aktuálne preferuje kombináciu zemitých odtieňov, ktorá je chic a nevtieravá zároveň. V zime takýmto "combom" rozhodne neurobíte krok vedľa.

- Najčítanejšie -