Presunúť na hlavný obsah

Ako ukončia koniec roka slovenské celebrity? Pozrite sa, ako oslávi Silvestra Soňa Skoncová či známa rodinka

Slovenské celebrity

Posledný deň roka je pre mnoho ľudí dôležitým aj vďaka známemu porekadlu - ako na Nový rok, tak po celý rok. Väčšina z nás sa preto snaží stráviť posledné hodiny čo najlepšie a vstúpiť do novej kapitoly ukážkovo. Ako to majú naše známe, slovenské tváre?

Veronika Vágnerová 

Známa slovenská modelka a podnikateľka sa drží prísnych opatrení. Napriek tomu sa na posledný deň v roku rozhodla vycestovať na jedno zo svojich obľúbených miest na Slovensku. „Silvester budem tráviť v Jasnej v Nízkych Tatrách s najbližšou rodinou,'' prezradila pre náš web Veronika a dodala, že tejto destinácii sa teší najmä jej synček. „Alex sa nevie dočkať snehu, tak verím, že si ho užijee. Stále viac a viac si užívam les, hory, prechádzky, takže sa už neviem dočkať ani ja,'' uviedla ďalej krásna Slovenka.

Barbora Krajčírová

Moderátorku Barboru Krajčírovú čaká trochu netradičný, no nepochybne krásna oslava rok. Len prednedávnom im totiž do rodiny pribudol ďalší nový člen, synček Kristián. „Tohtoročný Silvester bude v znamení nového začiatku a myslím, že mnohí veríme, že oveľa pozitívnejšieho, najmä čo sa zdravia týka. My budeme doma v kruhu najbližšej rodiny a keďže máme doma päťmäsačné bábätko, snáď polnoc tohto roku neprespíme,'' povedala nám sympatická blondína s tým, že pre nový rok má aj špeciálne želanie. Možno to bude znieť zvláštne, ale ja sa naozaj neviem dočkať dňa, keď budem môcť slobodne a kedy sa mu zachce ísť, navštíviť svojich rodičov. Dúfam, že v tomto bude pre nás všetkých rok 2021 výnimočný,'' dodala. A my si želáme, aby sa toto prianie splnilo!

Prečítajte si: Topánky, ktoré by vám rozhodne nemali chýbať v zimnom šatníku: Toto nosia známe Slovenky

Tatiana Žideková a Michal Mravec

Na o čosi netradičnejšie miesto sa vybrala známa slovenská dvojica. Bývalý futbalista Michal Mravec sa spolu so svojou partnerkou fitneskou Tatianou Židekovou rozhodli navštíviť exotiku, ktorá je nepochybne práve pre ich spoločnú dcérku obrovským zážitkom. „O zajtrajší program máme v podstate postarané, nakoľko máme malú Vanesku, ktorá chodí spávať tu na dovolenke medzi 19-20:00 a my sa snažíme prispôsobiť - pretože na ďalší deň vstáva zavčasu. Rezort síce pripravuje silvestrovský program, no uvidíme, či vydržíme byť do pol noci hore, haha,'' prezradila nám dvojica a my len dodávame, že aj keď nevydržia do polnoci, Dominikánska republika je nádherným miestom a nepochybne aj perfektným štartom do nového roka.

Natália Selveková

Slovenská podnikateľka a majiteľka kliniky ENVY sa tohto roku rozhodla porušiť svoju tradíciu. Namiesto toho si však našla alternatívu, ktorá jej nepochybne vyčaruje chcenú pohodu. „Obdobie medzi sviatkami trávim s dcérou v úzkom kruhu rodinných priateľov na Donovaloch. Veľmi sme sa tešili, že bude možné si aj tento rok zalyžovať, nakoľko na horách trávime toto obdobie pravidelne. Výnimočne však na Silvestra nepočkám tam, ale presuniem sa späť do Bratislavy. Chystám sa osláviť príchod nového roka prvýkrát doma, v novom byte. Pripraviť silvestrovskú večeru, nejaké koktejly a štrngnúť si o polnoci na terase, hoci aj bez ohňostroja,'' uviedla Natália pre Feminity a prezradila aj na to, načo sa v najbližších mesiacoch teší: „V roku 2021 sa teším najmä na príchod vakcíny a verím, že sa postupne všetko vráti do normálu a budeme si o všetci o čosi viac vážiť aj veci a situácie, ktoré počas korony neboli zrazu možné. Prajem vám PF 2021!'' 

Soňa Skoncová

Obľúbená moderátorka a podnikateľka tohto roku tiež zmenila svoj plánovaný výlet. „Nový rok sme chceli osláviť opäť na Donovaloch, ale na poslednú chvíľu sme sa rozhodli, že zostaneme doma v Bojniciach. Urobíme si domácu pohodičku, niečo dobré uvarím, urobím punč a tak ďalej. Bude to zvláštne, pretože rok sme ukončovali už niekoľko rokov po sebe na horách a hory mi budú chýbať, no pre situácia, ktorá stále u nás prevláda, sme sa rozhodli takto,'' priznala Soňa, ktorá bude teda koniec roka oslavovať so svojimi dvoma milovanými chlapmi - snúbencom Robom a chlapčekom, ktorého nosí pod srdiečkom.

Neprehliadnite: Začiatok nového roka oslávia v teple. Emma Drobná a Filip Šebo si opäť užívajú exotiku

- Najčítanejšie -