Presunúť na hlavný obsah

Začiatok nového roka oslávia v teple. Emma Drobná a Filip Šebo si opäť užívajú exotiku

Slovenské celebrity

Známa slovenská dvojica sa vybrala na ďalšiu zamilovanú dovolenku. Tentokrát si to namierili na obľúbený ostrov.

Keď minulého roku speváčka Emma Drobná oznámila svoj vzťah s triatlonistom Filipom Šebom, mnohí ľudia im tomu, že im to dlho vydrží, neverili. Dvojica však dokázala pravý opak a dnes to spolu ťahajú už viac než 15 mesiacov. Nielenže sa spolu rozhodli stráviť karanténu a momentálne spolu už aj bývajú, no zároveň sa oslovujú anglickými prezýkvkami, ktoré v slovenskom preklade znamenajú manžel a manželka. 

Dvojica si spolu perfektne rozumie a skvelo sa dopĺňajú. Už od začiatku vzťahu bolo jasné, že majú spoločné záľuby - Filip je obrovským fanúšikom svojej polovičky, obidvaja preferujú rovnaký štýl obliekania a taktiež majú záľubu v športe. Ich najväčším spojovateľom je však nepochybne cestovanie. Zaľúbenci už absolvovali krátky výlet do Paríža, ale aj dovolenku v Austrálii. Vycestovať sa rozhodli aj teraz - a to na svoje obľúbené miesto.

Prečítajte si: Najrozkošnejšia a najbláznivejšia rodina slovenského šoubiznisu. Pozrite sa, ako si žijú Poruchovci

Druhý domov

Len pár dňami zverejnila dvojica záber zo slnečnej dovolenky. Ako neskôr prezradili, nachádzajú sa na španielskom ostrove, konkrétne na Ibize. Tú obidvaja považujú za svoju obľúbenú. „Je vždy super byť doma,'' napísal k fotografii s Emmou športovec. K dokumentovaniu svojich dovolenkových ciest si dokonca vytvorili osobitný instagramový účet, kde sa delia so svojimi zážitkami. Podľa fotografií je vidieť, že si obľúbené dovolenkovú destináciu užívajú plnými dúškami. Ak však čakáte, že sa nechávajú hýčkať v luxusnom rezorte, ste na omyle. Dobrodružnú povahu si totiž ventilujú na cestách autom, počas ktorých objavujú krásy Ibizy. Pristane im to, čo poviete? A my im nepochybne v dobrom závidíme a tešíme sa na ďalšie krásne zábery.

- Najčítanejšie -