Presunúť na hlavný obsah

Novoročné predsavzatia známych tvárí: Aký majú voči nim postoj?

Slovenské celebrity

Nový rok je tu a s ním aj vízie toho najlepšieho, čo si pre nás pripravil. V to hádam všetci veríme. Aký postoj však k predsavzatiam majú známe krásky? A dávajú si ich vôbec?

Alexandra Orviská

"Ja si nedávam žiadne. Snáď len stále dúfam, že ten starý rok nás niečo naučil, zoberieme si z neho to najlepšie a posunieme sa zasa o ďalší vpred. Jediné predsavzatie možno, aby bol zasa o 1000 zážitkov bohatší."

Prečítajte si: Najrozkošnejšia a najbláznivejšia rodina slovenského šoubiznisu. Pozrite sa, ako si žijú Poruchovci

Anna Amenová

"Nedávam si predsavzatia - lebo keď si ich dám, som pod tlakom a to nemám rada. Takže nedávam si. Žijem ako sa mi páči, ako to cítim a keď potrebujem niečo zmeniť, zmením to hneď a nečakám na Nový rok."

"Keď budeme plne autentickí a budeme žiť tak ako sa nám páči a ako cítime, že je správne i keď možno sklameme očakávania druhých - myslím, že nebudeme potrebovať žiadne predsavzatia."

Simona Brnová

"Novoročné predsavzatia si nedávam nejaké špeciálne, ale vždy si poviem, že si želám aby ten ďalší rok, bol plný šťastia, zdravia a aby som bola spokojná a plnili sa mi priania a túžby. Aby som žila tak, že keď sa na konci roka obzriem dozadu, budem spokojná, že som všetko zvládla a že som prijala všetko, čo mi ten rok do života priniesol."

Prečítajte si: Aj keď doma, no štýlovo: Variácie domácich lookov podľa známych osobností, ktoré si zamilujete

"Aby som sa naučila nové veci a zvládla všetky skúšky, ktoré zvládnuť mám a aby som si z každého momentu, vzala len to najlepšie. Myslím si, že keď človek chce niečo urobiť, nejakú zmenu, nepotrebuje na to špeciálny dátum a urobí to hneď v ten moment, keď to tak cíti."

- Najčítanejšie -