Presunúť na hlavný obsah

Tieto Slovenky sú neformálne, autentické a prejavuje sa ich individualita: Budúcnosť ovplyvňujú mileniáli

Slovenské celebrity

Generácia, o ktorú je na trhu bitka, má obrovský potenciál meniť a ovplyvňovať budúcnosť. Navyše tieto ženy to robia s rešpektom a pokorou zároveň. Sú inšpirujúce, charizmatické a nepopierajú svoju osobnosť.

Generácia Z, alebo mladší mileniáli, spolu so staršími z tzv. pravej generácie Y, sú ľudia, ktorí nás ovplyvňujú mnohokrát bez toho, aby sme si to uvedomovali. A samozrejme, ich vplyv dobre poznajú aj samotní marketéri. Preto je o nich na trhu ozajstná bitka. Aj o tieto známe Slovenky.

Prečítajte si: Najrozkošnejšia a najbláznivejšia rodina slovenského šoubiznisu. Pozrite sa, ako si žijú Poruchovci

No napriek ich sile na sociálnych sieťach, patria do kategórie žien, ktoré si zachovávajú svoju jedinečnosť, individualitu a sú skutočne sami sebou.

Naty Kerny

Influencerka Naty Kerny, pochádza z Košíc, no žije v hlavnom meste. Miluje cestovanie, módu, dobré jedlo, no neje živočíšne produkty a je známa tým, že na stretnutia chodí o 15 minút skôr. Hoci kedysi sama patrila k ženám, ktoré preferovali fast fashion, pochopila, že cestou konzumu, netreba ísť. Podľahla čaru lokálnych návrhárov, značiek a zistila, že vo všetkom platí, menej je viac. A skutočne je lepšie preferovať kvalitu pred kvantitou. 

Naty je známa tým, že si stojí za svojimi rozhodnutiami a napriek rastúcej popularite, je stále sama sebou a na nič sa nehrá. Teší sa z mnohých spoluprác s rôznymi značkami, medzi, ktorými si však vyberá tie, ktorým naozaj verí. Snaží sa sledovať ekologické trendy, rešpektuje planétu a verí, že aj malé kroky jednotlivca dokážu zmeniť svet k lepšiemu. 

 

Emma Drobná 

Nádherná speváčka s božským hlasom, Emma Drobná je mimoriadne úspešná. V naozaj mladom veku dosiahla vlastným úsilím skutočne veľa. V roku 2015 sa svetu predstavila v štvrtej sérii speváckej súťaže Česko Slovenská SuperStar. So svojím dokonalým hlasom všetkých očarila a vyhrala. Nasledoval vlastný singel a rozbehla kariéru vo veľkom.

Obrovským úspechom pre krásku určite bolo, keď zaujala aj samotného speváka Jamesa Blunta. Práve Emmu si totiž vybral ako predskokanku svojho koncertu. Hoci sa na začiatku hanbila vystupovať pred publikom, dnes sa cíti skvele vo svojej koži a je vďačná za všetko, čo jej život ponúka.

Napriek veľkým úspechom jej nestúpla nikdy sláva do hlavy, skôr cíti zodpovednosť svojho vplyvu aj na mladšie generácie. A to je skvelé. Mladučké žieňa je jasným dôkazom toho, že úspech vám nemusí vziať ani kúsok z vlastnej osobnosti. Môže ju len podčiarknuť. 

 

Karolína Chomisteková 

Bývalá riaditeľka Miss Slovensko, Oravčanka Karolína Chomisteková je žena, ktorá má v módnom biznise už veľmi dlho stabilné miesto a jej vplyv je nepopierateľný. Jedinečný štýl, krása a autentickosť, ktoré v sebe spája, ju predurčujú na úspech, vo všetkom čoho sa dotkne.

Prečítajte si: Aj keď doma, no štýlovo: Variácie domácich lookov podľa známych osobností, ktoré si zamilujete

Známa Slovenka, dokonca svojou krásou očarila aj bývalého španielskeho pilota formuly 1 Fernanda Alonsa, ktorý ju požiadal aby pre neho nafotila kampaň jeho odevnej značky. Okrem toho je múzou mnohých slovenkých návrhárov, ktorí na jej profesionalitu a prirodzenosť nedajú dopustiť. 

 

- Najčítanejšie -