Presunúť na hlavný obsah

Tajné priania slovenských osobností. Čo tohto roku chce zmeniť Daniela Hantuchová či Ivana Gáborík?

Slovenské celebrity

V novom roku sa nachádzame už takmer týždeň - a ruku na srdce, všetci od neho máme akési očakávania. Čo si však želajú naše známe tváre?

Simona Brnová 

Bývalá miss Simona Brnová minulý rok napriek situácii ohľadom koronavírusu hodnotí vskutku dobre. Do toho nového má však tiež zopár želaní, ktoré by si skôr chcela udržať, než zmeniť. „Prajem si v prvom rade zdravie, pohodu a nech každý deň prežijem v šťastí a láske,'' prezradila nám známa Slovenka s tým, že žiadnu razantnú zmenu neplánuje. „Zmeniť nechcem nič, jedine si prajem, aby keď sa na konci roka obzriem dozadu, tak si poviem, že by som nič nemenila,'' dodala.

Prečítajte si: Najrozkošnejšia a najbláznivejšia rodina slovenského šoubiznisu. Pozrite sa, ako si žijú Poruchovci

Ivana Gáborík

Rok 2020 bol pre manželku hokejistu Mariána Gáboríka nepochybne zlomovým - narodila sa im totiž prvorodená dcérka Bella. Rodičia si momentálne užívajú čas, ktorý so svojím malým anjelikom môžu tráviť, a tak zrejme situáciu okolo seba nevnímali tak intenzívne, ako ostatní ľudia. Napriek tomu si však uvedomujú vážnosť pandémie a aj práve preto si Ivana praje len jediné. „Len zdravie pre celú rodinu,'' odpovedala nám na otázku, čo od nového roka čaká a po čom túži.

Michaela Kocianová

Naša najúspešnejšia topmodelka zažila napriek pandémii vcelku úspešný rok. Samozrejme, aj jej koronavírus priniesol nečakané situácie, s ktorými sa musela vyrovnať - či už týkajúce sa jej modelingovej kariéry alebo značky, ktorú vedie v spolupráci s Virvarom. Čo si však praje v následujúcich mesiacoch? „V novom roku by som si priala viac pokoja, menej stresu a samozrejme kopec zdravia. Nech je rok 2021 aspoň o máličko lepší, než ten posledný. Veľa lásky a pracovných úspechov samozrejme,'' uviedla nám Michaela.

Simona Leskovská

Slovenská športová moderátorka nemyslí len na seba, ale aj na svojich blízkych.  Z celého srdca si praje, aby sa situácia vo svete zlepšila. „Prajem si, aby sa nám podarilo vrátiť do normálneho života, aký sme mali pred pandémiou. Aby sme mohli slobodne cestovať, športovať, navštevovať sa či dať si obed v našej obľúbenej reštaurácií. Zároveň si prajem, aby sme trávili čo najviac času s najbližšími a v prírode - čo sme mnohí počas roku 2020 robili. Ja osobne si prajem popracovať na svojich kariérnych a osobných športových výzvach,'' prezradila pre Feminity Simona.

Neprehliadnite: Kúsok, ktorý prežil vojnu aj zlatú éru Hollywoodu: Ako nosiť trench coat podľa známych Sloveniek? 

Daniela Hantuchová

Krásna športovkyňa si tohto roku neželá žiadne materiálne veci, len to, čo si za peniaze nemožno kúpiť. „Prajem si zdravie, lásku, bezpečnosť a spokojnosť pre mojich najbližších a pre seba,'' prezradila nám odpoveď na otázku, čo od nového roku očakáva. My jej samozrejme prajeme, aby jej toto krásne želanie vyšlo - a aby si života užívala minimálne tak, ako doteraz.

- Najčítanejšie -