Presunúť na hlavný obsah

Najvplyvnejšie celebrity na sociálnych sieťach. Jasmina Alagič ako kráľovná reklám, Ivana Gáborík ako štýlová mamina

Slovenské celebrity

Zatiaľ čo bolo kedysi súkromie známych tvárí tabu, dnes celebrity prezrádzajú svoje novinky priamo na sociálnych sieťach. Vybrali sme pre vás tie najpopulárnejšie, ktoré si na Instagrame dokázali vybudovať meno s akýmsi pomyselným prívlastkom.

Kráľovná reklám

Jasmina Alagič je na sociálnych sieťach obľúbená najmä pre svoj bláznivý prístup, ale zároveň aj reklamy. Známa moderátorka totiž dokáže svojim fanúšičkám vybaviť zľavu azda na všetko - a tak sa niet čudovať tomu, že ju s obľubou sleduje už takmer pol milióna ľudí. Jasmina na svojich fanúšikov totiž nezabúda a zakaždým im vybaví skvelú spoluprácu v podobe zľavového kódu či dokonca súťaže. Rozhodne to však neznamená, že je chodiaci bilboard - možno je to nami, no nám sa zdá, že si spolupráce vyberá poctivo podľa toho, čo sa k nej hodí. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

Zastánkyňa prirodzenej krásy

Víťazka Miss Slovensko 2016 a modelka Kristína Činčurová je považovaná za jednu z najkrajších žien slovenského šoubiznisu. Niet sa čomu čudovať, 23-ročná Kristína má naozaj krásnu tvár a to aj bez mejkapu. Svedčia o tom najmä jej fotky na sociálnych sieťach, na ktorých sa rada ukazuje nenalíčená a my sme nadšení z toho, že niekto prezentuje aj tú pravú, prirodzenú krásu v instagramovom svete plnom filtrov. Kristína je nepochybne inšpiráciou, ako milovať svoju pravé ja.

Inšpiratívna mejkap artistka 

Mejkap artistka Lucia Sládečková si kvôli svojej práci vybudovala na Instagrame pomerne slušnú základňu fanúšikov. K dnešnému dňu ju na sociálnej sieti sleduje 267-tisíc fanúšikov. Lucid na pravidelnej báze pridáva rôzne mejkapové tutoriály a tipy či triky. Je tak nepochybne inšpiráciou pre všetky budúce, ale aj už rozbehnuté vizážistky. „Mejkap je umenie a ja ho definitívne milujem. Pred zrkadlom strávim mnoho času,'' napísala k jednej zo svojich fotiek Lucid. Pri tom, ako vyzerá sa jej ani nečudujeme, s líčidlami to jednoducho vie na jednotku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official),

Obľúbená tehuľka

Soňa Skoncová je na sociálnych sieťach známa ako influencerka, podnikateľka, modelka, moderátorka a v dnes už aj ako tehuľka. Napriek tomu, že tehotenstvo oznámila len pred pár týždňami, už teraz ju možno zaradiť za obľúbenú tehuľku. Soňa totiž žiari pozitívnou energiou a ani toto obdobie jej neubralo na štýle. „Nikdy som svoje telo nemilova viac, ako teraz,'' napísala k tehotenskej fotografii, na ktorej badať už vykúkajúce bruško a výraznejšie ženské krivky. Aj vďaka takémuto pozitívnemu prístupu ju jej fanúšikovia zbožňujú.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Najintelektuálnejšia influencerka

Veronika Cifrová Ostrihoňová sa síce radí medzi influencerov, no na rozdiel od ostatných na Slovensku kladie dôraz viac na potrebné, aktuálne témy, než povrchnejší obsah. 200-tisíc fanúšikov má pri sledovaní jej profilu prehľad nielen o zaujímavých knihách, ale zároveň aj o aktuálnych politických situáciách vo svete či charitatívnych projektoch, ktoré bývajú v masách informácií často stratené. Veronika robí nepochybne skvelú robotu a svoje postrehy, ktoré píše pod svoje fotky na Instagram, čitateľa donútia zamyslieť sa nad danou témou a z času na čas aj poriadne rozosmeje. Múdra a vtipná - to je ale skvelá kombinácia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Cifrová Ostrihoňová (@veronikaostrihonova),

Najštýlovejšia mamina

Ivana Gáborík patrila k najštýlovejším ženám šoubiznisu už od momentu, kedy sa jej meno začalo objavovať v médiách. Tento prívlastok nestratila ani po pôrode, práve naopak. Nevieme, či to je faktom, že sa len pár mesiacov po pôrode môže pýšiť ukážkovou postavou, alebo jednoducho jej štýlom - no Ivana sa nám zdá zo dňa na deň krajšia. Ak hľadáte inšpiráciu na outfity, odporúčame si prezrieť si jej profil. Kombinácia športového štýlu s eleganciou a zároveň prihliadanie na najnovšie trendy robia z bývalej tanečnice ikonu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe