Presunúť na hlavný obsah

Extra care: Ak chcete byť aj po 50-tke chic, inšpirujte sa tipmi Jennifer Lopez. Treba začať už po 30-tke

Zahraničné celebrity

Aj keď jej skvelý vzhľad, pravdepodobne súvisí s v značnej miere s genetikou, vyzerať čo najmladšie, si vyžaduje veľa práce. A známa speváčka, si to veľmi dobre uvedomuje.

Pleť je pre ňu alfou a omegou, najviac totiž prezradí

Pokiaľ ide o jej rutinu starostlivosti o pleť, tá základná je jasná. Vždy, ale naozaj vždy, sa pred spaním čo najdôkladnejši odlíči (bolo dokázané, že spánok s make-upom, poškodzuje pokožku a podporuje vrásky). Následne si namiesto séra nanesie kokosový olej a na hydratáciu pred spánkom, používa dostatok nočného krému. 

Používa produkty, ktoré obsahujú čo najmenej parabénov a snaží sa preferovať vegánsku kozmetiku. Na pokožke jej totiž veľmi záleží.

A preto, hoci slnko miluje, vyhýba sa mu. Veľmi strikne používa SPF. Aj keď slnečné žiarenie môže byť v istom ohľade pre pokožku dobré, predsa len môže viesť k predčasnému starnutiu, jemným vráskam a pigmentovým škvrnám.

Cvičí nielen kvôli postave, ale aj pokožke

Cvičením, ktoré si interpretka vyberá je najmä beh a tanec. „Nie je žiadnym tajomstvom, že tanec milujem, takže mi to ako cvičenie nepripadá. No aktívne sa venujem behu, boxu, jóge a meditácii. Toto všetko, podľa mňa prispieva nielen ku krajšiemu telu, ale aj k pleti. Afirmácie sú také dôležité. Som mladá, krásna, nadčasová. To si hovorím každý deň aj niekoľkokrát. Viem, znie to ako také klišé, ale nie je to tak. Svoj vek máme najmä vo svojej mysli," prezradila pre People.

Prečítajte si: Shauni z Pobrežnej hliadky lámala mužom srdcia. Dnes je z nej nenápadná tetuška

Strava, strava, strava

Jennifer si svoj jedálniček naozaj dobre stráži. Vyberá si výživné jedlá, ktoré ju udržiavajú zdravú a prospievajú jej pokožke a postave. "Milujem napríklad šalát alebo ryby s nejakou zeleninou. Takže ja to vôbec ako nejaké obmedzovanie nevnímam.“ Úplne sa vyhýba alkoholu aj kofeínu.

Neprehliadnite: Žena môže byť príliš extravagantná, ale nikdy nemôže byť príliš elegantná: Tohto hesla sa roky drží Victoria Beckham

„Nepijem, nefajčím ani prísun kofeínu nemám. S pribúdajúcim vekom to podľa mňa totiž naozaj ničí pokožku.“ 

- Najčítanejšie -