Presunúť na hlavný obsah

Najodvážnejšou vecou v živote je veriť sama v seba: Chrissy Teigen si je istá, že nás formujú ťažšie životné okamihy

Zahraničné celebrity

Známa kráska si prešla veľmi zložitým a komplikovaným obdobím. Aj po strate tretieho vytúženého dieťatka však vie, že niektoré okamihy nezmeníme, no dokážu nás v značnej miere formovať.

Našu osobnosť tvorí skladačka všetkých okamihov, ktoré prežívame

Krásna modelka Chrissy Teigen a spevák John Legend sa prvýkrát stretli v roku 2007, no zosobášili sa až v roku 2013. Pár sa od začiatku netajil túžbou po prírastku, no dlhé obdobie sa im to nedarilo. Napokon sa však ich sen stal skutočnosťou. Dnes už vychovávajú dve rozkošné ratolesti malú Lunu a jej mladšieho bračeka Milesa.

Navyše americká modelka, moderátorka a influencerka je známa svojou úprimnosťou a otvorenosťou. Na svojich sociálnych sieťach skutočne zdieľa reálny život a to ako sa cíti prezentuje aj svetu. Na nič sa nehrá. Chrissy sa s fanúšikmi  delí aj o ťažké momenty a jedným z nich bol aj ten, keď prišli o svoje tretie vytúžené dieťatko. 

Neprehliadnite: Dokonalá kombinácia svojich rodičov: Dcéra jedného z najväčších lámačov ženských sŕdc rastie do krásy

"Sme šokovaní z bolesti, ktorú sme nikdy predtým necítili. Napriek množstvu transfúzií sme nikdy neboli schopní zastaviť krvácanie. Jack– je mi tak veľmi ľúto, že prvé chvíle tvojho života sprevádzali toľké komplikácie a nedokázali sme ti dať domov, ktorý si potreboval na prežitie. Vždy ťa budeme ľubiť,“ napísala na svojej sociálnej sieti. 

To, že je Chrissy mimoriadne úprimná  dokázala aj týmto gestom. Podľa nej je totiž najmä v dnešnej dobe podstatné prezentovať nielen to krásne a dobré, čo sa ná v živote stane, ale aj opak. Bolesť totiž rovnako patrí k životu ako radosť a šťastie. 

Prečítajte si: Randí so ženami, ale aj s transexuálmi. Čo momentálne robí dcéra Michaela Jacksona?

"Podľa mňa je naojodvážnejšou vecou, ktorú môžeme urobiť viera v seba. Ak si totiž veríte, všetko ide ľahšie. Najmä ťažšie životné momenty, ktoré nás aj formujú sa zvládajú oveľa jednoduchšie práve vtedy. Nezabúdajte na to.  Hoci sama viem, že nájsť v sebe silu, opäť sa postaviť na nohy, môže byť viac ako náročné."

- Najčítanejšie -