Presunúť na hlavný obsah

Dokonalá kombinácia svojich rodičov: Dcéra jedného z najväčších lámačov ženských sŕdc rastie do krásy

Zahraničné celebrity

Bradley Cooper a Irina Shayk. Kedysi stelesnením ideálneho páru, dnes je ruská modelka vychováva ich spoločnú dcérku Leu sama. Paparazzi zábery odhalili, aká kráska z nej rastie.

Ruská modelka Irina Shayk tvorila pár s lámačom ženských sŕdc, hercom Bradleym Cooperom necelých päť rokov. Dvojica predstavovala pre mnohých ideálnu kombináciu a keď prišla na svet ich dcérka Lea, získali si sympatie ešte viac. 

Čítajte tiež: Tlak na Kate ohľadom štvrtého dieťaťa je enormný: Kráľovná v nej totiž vidí samú seba

 

Napriek tomu však ich vzťah nevydržal a Irina s dcérkou, ktorá dostala meno Lea De Seine zostali samé. Ani modelky svetových formátov ako je Irina nemajú automaticky všetko. Ruská kráska, ktorá onedlho oslávi 35 rokov je dlhé roky snom nejedného muža. Napriek tomu, fakt, že spolu vydržali takmer päť rokov, je na hollywoodkse pomery dlho.

Pár sa k rozchodu dlhý čas nevyjadroval, Irina neskôr urobila výnimku a viaceré zdroje uvádzajú, že na adresu ich vzťahu sa vyjadrila veľmi diplomaticky: „To, že sú dvaja ľudia skvelí, ešte neznamená, že budú tvoriť skvelý pár.“

Dnes sú matky samoživiteľky bežné, Irina Shayk nie je výnimkou

Dnešné vzťahy sa niekedy rúcajú rýchlosťou ako domček z karát a nie je nič neobvyklé, keď bohužiaľ, žena zostane sama s dieťaťom. Irina sa úlohy matky chopila naplno a s dcérkou Leou tvoria nerozlučnú dvojicu. 

Vyrastala som v rodine plnej žien. Nerobí mi problém vychovávať dieťa vo vzťahu, kde už dvojica nežije spolu. Je to možnosť, vďaka ktorej sa na veci pozeráte z inej perspektívy. Podľa mňa vás to naučí byť silná a nikdy sa nevzdávať, ako nasledovať svoju cestu a plniť si pritom sny. Aspoň tak to učila mňa moja mama a to sa bude snažiť odovzdať aj svojej dcére, prezradila pre People. 

Dokonalá kombinácia rodičov, Lea rastie čoraz viac do krásy

V uliciach New Yorku im paparazzi fotografi idú neustále v pätách a ani počas korona krízy nie je deň, čo by ich nevyfotografovali. Ich spoločná dcérka rastie do krásy a čoraz viac sa začína na svojich rodičov podobať. Irina je štýlová mama a s kočíkom jej to pristane či už na ulici alebo na detskom ihrisku, kde s dcérkou trávi často čas.  

Neprehliadnite: Topí sa v luxuse, no svojím zamestnancom neplatí. Ostro sledovaná Kylie Jenner má malér

Za zmienku stoja jej štýlové outfity, ktoré môžu byť pre mnohé mamičky inšpiratívne. Mladá kráska rozhodne nezatvorila dvere  starostlivosti o seba a to nielen ako modelka, ale ani ako matka.
Sme preto zvedaví, kto sa časom objaví po boku tejto krásnej ženy, ktorej sa Bradley bol ochotný vzdať aj s tak roztomilou dcérkou. 

Irina totiž nezanevrela ani na vzťahy a pre magazín Harper's Bazaar prezradila, že by rada jedného dňa kráčala pred oltár. 

- Najčítanejšie -