Presunúť na hlavný obsah

Tlak na Kate ohľadom štvrtého dieťaťa je enormný: Kráľovná v nej totiž vidí samú seba

Zahraničné celebrity

Hoci britský trón obohatila už o troch potomkov, monarchia od nej očakáva viac. Samotá kráľovná prezradila túžbu po štvrtom vnúčati, v podaní princa Williama a vojvodkyne z Cambridgea.

Pre Kate je rodina všetkým, no štvrté dieťa jej neodporúčajú najmä lekári

Od obdobia kedy v roku 2011 celý svet so zatajeným dychom sledoval svadbu britského princa Williama a vojvodkyne Cathrine Middleton ubehlo veľa času. Samotná Kate si získala takmer okamžite srdcia ľudí a každý deň dokazuje, že je nielen očarujúca, láskavá, ale aj veľmi múdra, spravodlivá a rodina je pre ňu všetkým. Manželia sa stali rodičmi princa Georga, rozkošnej princezničky Charlotte a najmladšieho člena rodiny, princa Louisa. No zdá sa, že práve Louise nebude benjamínkom v rodine.

Dokonca sa sama Kate netají tým, že túži po veľkej rodine a ďalšiemu dieťatku sa vôbec nebránia. Hoci lekári jej to neodporúčajú. Všetky tri tehotenstvá, totiž sprevádzali u Kate komplikácie. Avšak je tu aj obrovská túžba samotnej kráľovnej. 

Kráľovna Alžběta II. je z témy ohľadom štvrtého vnúčata absolútne nadšená. Všetky jej deti, majú totiž len dvoch potomkov. Preto dúfa, že  William a Kate sa rozhodli ísť práve v jej stopách, nakoľko je štvornásobnou mamou. 

"Kráľovná pevne verí, že sa štvrtého vnúčaťa, práve od princa Williama a vojvodkyne Kate Middleton dočká. V mnohom jej práve vojvodkyňa pripomína samú seba," prezradil pre magazín People, blízky člen kráľovskej rodiny.

Prečítajte si: Manželstvo len naoko. Čo si skutočne myslí Melania Trump o svojom manželovi?

Zvíťazí túžba monarchie, či rozhodnutie kráľovského páru?

Kate je skvelou mamou. Svoje deti miluje nadovšetko, no v určitých veciach, nerobí ústupky. Sama bola ako malá vedená veľmi prísne a množstvo vecí, pochytila práve od svojej mamy. Je pre ňu mimoriadne dôležité, aby sa deti naučili tri základné veci. Vedie ich ku skromnosti, pokore a empatii. To je pre ňu základ.

Čítajte: Má 22 rokov, miliardy dolárov na účte a jeden jej post má hodnotu státisíce eur: Denne si urobí viac než 500 selfíčok

"Skutočne je veľmi zásadová. Nikdy nekričí, nevyčíta, ale ak sa jej niečo nepáči, dá to deťom dlhými rozhovormi najavo. Snaží sa aby pochopili dôsledky svojho konania," vyjadrila sa v jednom z rozhovorov pre The Times, Maria Teresa Turrion Borrallo. Obe však majú jediný cieľ. Vychovať z malých princiatok slušných a čestných ľudí. 

Kráľovský pár sa netají tým, že nechcú medzi deťmi veľké vekové rozdiely. Je teda možné, že veľkej novinky, sa dočkáme čoskoro. Nielen preto, že by si to dvojica priala, no tlak zo všetkých strán je enormný. Manželka princa Williama, sa však vraj pre ďalšie dieťa rozhodla potom, čo videla, aké puto sa vyvinulo medzi najstarším Georgeom a strednou Charlotte. Tento bratsko-sesterský vzťah ju údajne presvedčil, že niečo podobné by chcela aj pre zatiaľ najmladšieho Louisa. Uvidíme!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe