Presunúť na hlavný obsah

Dávajú sa opäť dokopy? Jennifer Aniston a Brad Pitt sa znova tajne stretávajú

Zahraničné celebrity

Už odkedy Brad Pitt ohlásil rozchod s Angelinou Jolie, sa v šoubiznisovom svete objavujú špekulácie o jeho vzťahu k bývalej manželke Jennifer Aniston. Dokazuje to hneď niekoľko dôkazov - a aj ten najnovší.

V čase, keď sa Brad Pitt zoznámil s Jennifer Aniston, ešte nebol povestným hollywoodskym lámačom sŕdc. Aj keď si údajne už od prvého stretnutia rozumeli, boli len priateľmi - seriálová Rachel bola totiž v tom čase zadaná a neskôr aj zasnúbená s hercom Tateom Donovanom. Zásnuby však padli a dvojica sa rozišla v roku 1998. Už o pár týždňov na to však mala Jennife rande práve s Bradom, za čo mohli najmä ich agenti. Ukázalo sa to ako správny krok - Brad a Jenn boli zohraní už od začiatku. Už keď sa na verejnosti objavili prvýkrát ako pár, konkrétne na odovzdávaní Emmy, bolo každému jasné, že práve oni sú hollywoodskym párom snov. Obidvaja totiž boli považovaní za sexsymbolov, nehovoriac o ich úspechoch, ktoré ich radili medzi najlepšie zarábajúcich hercov na planéte. 

Približne koncom roka sa Brad rozhodol pre veľký krok a Jennifer požiadal o ruku. Svoje zásnuby oznámili na koncerte Stinga a už o polroka na to sa konala veľkolepá svadba Malibu, ktorá bola sprevádzaná ohňostrojom. Všetko sa zdalo rozprávkové a keď Jennifer skončila s natáčaním Priateľov, zdalo sa, že dvojica si čoskoro založí rodinu. „Je čas... je čas... myslím si, že sa dá pracovať aj s dieťaťom, aj tehotná, že sa to všetko dá zvládnuť. Teším sa na toto spomalenie,'' odpovedala Jennifer v rozhovore pre The Guardian na otázku, či práve spomalenie po náročnom natáčaní obľúbeného seriálu nebude znamenať ďalší krok v manželstve. Namiesto toho však prišiel šok - len pár týždňov po tom sa pustil Brad do natáčania filmu Pán a pani Smithovci a následoval rozvod.

Prečítajte si:Jennifer Aniston priznala psychické ťažkosti. Už roky navštevuje terapeutku

Ospravedlnenie až po rokoch

Zatiaľ čo Brada obviňovali médiá z nevery, ktorej sa dopustil už počas natáčania filmu, kedy bol ženatý s Jennifer, o nič ľahšie to nemala ani herečka. Médiá totiž označovali Angelinu a Brada ako nový hollywoodsky pár, ktorý nemá obdobu - a samotná Jenn sa netajila tým, že počas tohto obdobia intenzívne vyhľadávala pomoc terapeuta. Aj keď sa k nej Brad nesprával po rozvode ukážkovo a okrem toho, že sa svojej exmanželky neospravedlnil dlhé roky ju označil aj za nezaujímavú, Jennifer ho v médiách obraňovala a odmietala všetky klebety, ktoré mu ničili morálny kredit. 

Ospravedlnenia a slušného správania sa Jennifer dočkala až po tom, ako Brangelina oficiálne ohlásila svoj rozchod. Manželstvo, ktoré bolo na prvý pohľad ideálne, malo podľa obidvoch strán nenapraviteľné chyby. Od toho momentu je dvojica v kontakte a paradoxne bol to práve Brad, ktorý sa domáhal pozornosti svojej exmanželky. „Keď mala narodeniny, zisťoval si jej číslo, aby jej mohol napísať. Potom sa jej samozrejme priznal aj s tým, že prežíva ťažké obdobie,'' prezradil z droj z blízkeho okolia dvojice. Nakoľko je momentálne nezadaná aj Jennifer, fanúšikovia ale aj médiá špekulujú o tom, že sa dvojica k sebe vracia. Dôkazom toho je okrem spoločného stretnutia na odovzdávaní cien minulého roku aj najnovší záber, ktorý pridala herečka na svoju sociálnu sieť. V pozadí totiž vidieť muža, ktorý nosí rovnakú značku hodiniek, akej robí reklamu aj Pitt a zároveň tie isté nohavice, v ktorých ho paparazzi o pár hodín na to prichytili. Nie je žiadnym tajomstvom, že dvojica sa stretáva pravidelne a predsa sa vraví, že stará láska nehrdzavie. Nehovoriac o tom, že s Jennifer skvelo vychádzajú aj deti Brada a Angeliny...

Neprehliadnite: Dokonalá kombinácia slávnych rodičov. Ako vyzerá jediná biologická dcéra Brada a Angeliny?

- Najčítanejšie -