Presunúť na hlavný obsah

S týmto znamením zažijete najlepší sex, ale možno nebudete jediná: Majú totiž najväčšie sklony k nevere

Sex

Muži narodení v spomínanom znamení, patria medzi najväčších záletníkov. Sú veľkí milovníci žien a mnohé z nich im to aj odpustia.

Mužské, ohnivé znamenie ovládané Marsom má divokú povahu s túžbou presadiť svoju vlastnú osobu. Zvyčajne je obdarený akousi iskrou v kombinácii s bujnosťou. Stačí mu niečo zakázať a hneď v ňom vyvoláte opačný pocit – bude chcieť danú vec preraziť. Akákoľvek prekážka, ktorá mu stojí v ceste, je pre neho výzvou. Je však aj veľmi pudovo orientovaný človek a v otázkach dobýjania žien to platí dvojnásobne.

Je vášnivý hazardér v zmysle dobrodružstva a neustáleho objavovania niečoho nového a nezdolaného. Každá nová tvár je pre neho výzvou a nezastaví ho, ani keď je žena zadaná alebo vydatá. 

Čítajte: Zakázané sexuálne praktiky. Ktoré sú ešte prípustné a ktoré už cez čiaru?

Patria medzi najväčších záletníkov

Tušíte, o ktoré znamenie zverokruhu na základe charakteristiky a čŕt ide? Ak ste tipovali Barana, tipovali ste správne. Muži narodení v znamení Barana v sebe nosia akýsi sexuálny náboj, ktorý priťahuje ženy ihneď, ako sa pred nimi objavia. Zvyknúť si na to, že je o vás záujem, je veľmi ľahké a nečudo, že Barani si potom vyberajú neustále nové a nové známosti. Niekedy aj naraz. Ženy sa totiž zhodujú, že je to práve Baran, ktorý je v posteli jeden z najvášnivejších. Zažívajú s ním najlepší sex a v jeho náručí sa cítia byť milované ako nikdy predtým. Môže to byť však klamlivé. Takýto pocit totiž majú pri ňom naraz viaceré. 

Mohlo by vás zaujímať: Jednu vec mužovi nesmiete dovoliť, ak ho chcete získať na celý život: Týka sa sexu a veľa žien si myslí opak

Sú majstri lichôtok

Aj keď to tak na prvý pohľad nemusí vyzerať, neznamená to, že všetci muži narodení v znamení Barana sú neverní. Niektorí len potrebujú svoj čas a dozrieť. To, že sú však milovníci žien, im nikto nevezme. Milujú pohľad na ženské telo a všetko s ním.

V spoločnosti sa radi obklopujú ženami a dvoria im. Sú to majstri lichôtok. Presne vedia, čo chce žena počuť a týmito sladkými rečami jej spôsobia doslova zatmenie mozgu. Robia to však veľmi prirodzene a s akýmsi neovládateľným šarmom. Dostanú ju vždy presne tam, kam chcú.