Presunúť na hlavný obsah

Skutočný príbeh: Prihlásila som sa na partnerov Facebook. To, čo som tam našla, ma šokovalo

Sex a vzťahy

Niekedy sa zdá všetko ideálne. Až do momentu, kým náhodou nenatrafíte na malý detail, ktorý dokáže navždy zmeniť váš vzťah.

Predtým, než som sa s Kristiánom dala dokopy, sme boli dlhoroční kamaráti. Nie takí tí, ktorí spolu komunikujú každú deň a zdieľajú každý detail zo svojho života, skôr tí, čo sa poznajú, idú spolu zopárkrát s partiou von, rozprávajú sa o bežnom živote, momentálnych problémoch a podobne. Keď sme k sebe začali pociťovať niečo viac, bola som o vzťahu s ním presvedčená na sto percent - vedela som, že vo vzťahoch býva lojálny a nikdy by žiadnu ženu nepodviedol a okrem toho aj to, že si ženy skutočne váži a správa sa k ním s úctou. Mnoho našich priateľov nás už od začiatku opisovali ako dokonalý pár, ktorý sa takmer vôbec neháda a ak sa nejaký problém predsa len vyskytne, väčšinou ho obidvaja vieme vyriešiť s chladnou hlavou a za pochodu. Tejto predstave som pomaly začala veriť aj ja a s hrdosťou som prezentovala náš vzťah ako niečo, čo dovtedy badať len vo filmoch. 

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Sex s iným mužom neberiem za neveru. Svojho partnera totiž milujem

Realita vs sociálne siete

Nikdy som nebola typ človeka, ktorý by mal tendenciu dávať veci zo svojho súkromia na sociálne siete. Kristián bol na tom podobne, no predsa ste na našich profiloch mohli nájsť naše zamilované fotografie, avšak bez klišé textov o tom, akí sme úžasní a ako sa milujeme. Jednoducho povedané - mali sme zdravý vzťah a mne by ani vo sne nenapadlo, že by sa to mohlo nejakým spôsobom zmeniť. Vždy som s úžasom a zároveň nechuťou počúvala kamarátky, ktoré sa sťažovali na svojich partnerov. Ja som však mala stále pocit, že sa nemám čoho báť - Kristián mal totiž v profile uvedené, že je vo vzťahu, z času na čas sa objavila fotografia so mnou, podľa ktorej bolo jasné, že je šťastne zadaný a von s kamošmi chodil zriedka. 

Blížili sa jeho narodeniny a ja som nevedela, čo mu na sviatok kúpiť. Bola som si však viac než istá, že sa s týmto zdôveril svojmu bratovi Paťovi, s ktorým si v čete bežne posielajú nové, technologické vychytávky. Neraz mi tot totiž ukazoval so slovami: „Aha, neuveríš! Paťo mi práve poslal nové hodinky na behanie, tie sú oveľa lepšie než mám ja,'' pamätám si na jeho slová. A tak som sa prihlásila na jeho Facebook. Nemala som veľa času, a tak som scrollovala a hľadala komunikáciu s bratom. Všimla som si zopár neznámych mien, medzi nimi aj tri, štyri ženy, no nevenovala som tomu pozornosť - svojmu partnerovi predsa výhradne verím. A verila som. Až do momentu, kým som neotvorila čet s Paťom. 

Neprehliadnite: Nepatrné zmeny môžu znamenať to najhoršie. Takto sa správa chlap, ktorý má milenku

Nevera online

„Už si ju dal dole?'' opýtal sa Paťo a mňa zarazilo prečo sa pýta na už, nakoľko som ja s Kristiánom už vyše troch rokov. „Ešte nie, zatiaľ mi ale poslala také video, že som sa musel ísť v noci spraviť do kúpelne aby som nezobudil Mišu,'' odpovedal mu a mne stislo žalúdok. Začala som si čítať postupne celú konverzáciu a cítila sa čoraz horšie a horšie. Vyskytlo sa, že si s niekoľkými ženami píše a pravdepodobne sa s jednou z nich aj stretol a spolu si užili nejednu noc. Zostalo mi zle. Neverila som vlastným očiam, a tak som si vyhľadala dotyčné ženy a ich správy ma zarazili o čosi viac. Fotografie, ktoré kedysi posielal aj mne, zrazu preposlal aj im. Na ich otázky, či nebude vadiť jeho priateľke (mne), že si spolu takto sextujú odpovedal, že nie a že to sa to ani nedozviem, pretože to stihne vymazať. Nestihol... a jediné, čo sa vymazalo, som bola ja z jeho života, nakoľko som sa od neho hneď v ten deň,  na jeho narodeniny, odsťahovala.

- Najčítanejšie -