Presunúť na hlavný obsah

Nepatrné zmeny môžu znamenať to najhoršie. Takto sa správa chlap, ktorý má milenku

Sex a vzťahy

Aj keď to u každého jedinca individuálne, väčšina mužov sa zhoduje, že existujú body, ktoré značia, že je s vaším vzťahom koniec - a že si za vás už stihli nájsť náhradu.

Koniec hádkam

Nech sa vám to zdá akokoľvek absurdné, ak je vo vašej domácnosti zrazu príliš ticho a váš manžel sa konfliktom vyhýba - a najmä v prípade, keď sa s vami zvykol hádať, máme pre vás zlú správu. Jedná sa väčšinou o rezignáciu, kedy si opačné pohlavie uvedomí, že zbytočne mrhá energiu na hádky a konflikty a radšej ju sústredí na pozitívnejšie veci. Ak to nie ste vy, situácia je o to horšia, nakoľko je vysoko pravdepodobné, že trávi čas aj s niekým iným. Práve tá druhá osoba mu často krát prízvukuje, že nemá zmysel sa hádať už v aj tak nefunkčnom vzťahu, nakoľko už začína druhý. 

Prečítajte si: Výhody so vzťahu s mladším mužom. Prečo randiť so zajačikom?

Zmena imidžu

Jednou z najvýraznejších zmien, pri ktorej by sa mali mať ženy na pozore, je jednoznačne náhla zmena výzoru či celkového imidžu. Či sa už jedná o využívanie parfémov, ktoré dovtedy vaša polovička príliš nemusela, nový účes, množstvo nového oblečenia alebo akčnejšieho životného štýlu v podobe cvičenia, takéto zmeny neprichádzajú nečakane, ale ruka v ruke s niečím iným. Bohužiaľ, mnoho krát je to práve spomínaná nevera. Ženy, ktoré si ňou prešli priznávajú, že práve toto bol najvýraznejší znak toho, že ich vzťah ide dolu vodou. 

Nezáujem o sex 

O čosi menej výraznejším znakom je nezáujem o intímny život. Pozor, tu však treba rozdeľovať udalosti - ak váš partner nikdy nebol milovníkom sexuálnych hrátok a posledné roky ste ho do intímnosti museli nútiť, nespoliehajte sa len na tento bod. Ak však vaša polovička stratila záujem o sex z dňa na deň, je taktiež dosť možné, že si intímnosti kompenzuje s niekým iným.

Príliš zaneprázdnený

Partner, ktorý je tomu druhému neverný, trávi podľa prieskumov čo najmenej času v spoločnej domácnosti. To môže znamenať, že sa zdržiava v práci čo najdlhšie a zrazu mu do kalendára povinností pribudlo mnoho ďalších aktivít, o ktorých ste doteraz nemali poňatia. Ak sa už váš partner nachádza doma, je dosť možné, že jeho najčastejším spoločníkom je práve mobilný telefón, ktorý má neustále pri sebe. Spozornieť by ste mali najmä v prípade, keď mu pípne mobil - a sledovať reakciu. Mnoho mužov vtedy trhne a automaticky sa snažia zamaskovať to, kto im píše.

Neprehliadnite: Čo si skutočne myslia muži: Toto sú chyby krásy, ktoré trávime ťažko

Zmena plánov

Ak váš partner reaguje za každým spontánnym nápadom prchko, mala by vám zasvietiť červená kontrolka. Keď vás totiž muž podvádza, často krát má svoj voľný čas rozplánovaný tak, aby ho mohol stráviť aj so svojou milenkou. Robí tak najmä v prípadoch, kedy máte niečo dohodnuté vy a vie, že je v ten moment voľný. To, že svoj plán zrušíte a namiesto toho sa rozhodnete byť s ním, ho dokáže poriadne vyviesť z miery.

- Najčítanejšie -