Presunúť na hlavný obsah

Všetky ženy z neho boli namäkko. To, čo chcel odo mňa v sexe však úplne pochovalo náš vzťah

Partnerské vzťahy

Muž, ktorého mi mohli závidieť všetky ženy. Taký prívlastok dostal od mnohých žien, ktoré by s ním rady skončili aspoň na jednu noc v posteli.

Alana mi všetky ženy závideli, a to doslova. Mal charizmu, ktorá z neho sršala na kilometre a správanie gentlemana, ktoré v ženách vyvolávalo pocit, že s nimi flirtuje. U mužov dnes nie veľmi bežné, takže chápem, že pri gestách jemu samozrejmých, mu boli ženy ochotné skákať do postele jedna radosť v domnienke, že si s nimi raz začne. 

Čítajte: Zakázané sexuálne praktiky. Ktoré sú ešte prípustné a ktoré už cez čiaru?

Pekné svalnaté telo nestačí

Vždy som však mala dostatok sebavedomia, aby som sa na tento typ mužov zbytočne nenamotala a budovala som si akýsi odstup. I keď, vyzeral fakt dobre. No dôležité pre mňa vždy bolo, aby chlap mal aj v hlave a nebol prázdna nádoba s pekným telom. Možno to vyznie ojedinele, ale áno, aj my ženy, riešime to, či má muž akúsi inteligenciu a rozum. Pre mňa osobne to vytvára celok a len vtedy mi dokáže učarovať. Na pohľad ideálne, však? Priam ako vysnívané. Ale jednu vec netreba opomenúť, a tou je sex. Napadlo by vôbec niekomu, že by to mohol byť pri mužovi tohto kalibru problém?

Zrejme ho priťahovalo to, že som z neho ako jediná žena nebola očividne namäkko. I keď som v skutočnosti bola, ale nedávala som to najavo. Začali sme spolu konverzovať a aj keď som sa tomu chcela ubrániť, ani neviem, ako a boli sme vo vzťahu. 

V sexe sa dožadoval čudných vecí

Keď som však začala spoznávať jeho sexuálne chúťky, zrazu to vo mne o ňom vytváralo úplne iný obraz človeka. Ten muž, ktorého poznáte „tam vonku“ a ten muž, ktorého zažijete v spálni boli ako rozdvojená osobnosť. Prvý sex bol veľmi vášnivý a „normálny“. Potom to však celé začalo. 

Alan priniesol vždy nejaké „náradie“ a chcel, aby som ho ťahala nahého po zemi s obojkom okolo krku. Samozrejme, v kostýme prvotriednej spoločníčky. Nič luxusné však nečakajte. Chcel, aby som pôsobila lacno. Ako z ulice. Keďže sme mali predtým fľašu vína, ani neviem ako a pristúpila som na túto jeho hru.

Na ďalší krát mi však opäť vytvoril „rolu.“ Tentokrát som mala byť násťročná študentka, ktorá nemá peniaze na nájom a musí si privyrobiť sexom. Vzrušovalo ho to ešte viac, ako to sado maso predtým. To už mi ale prišlo veľmi čudné a zrazu som sa na neho pozerala, ako na úplne iného muža, ktorý o v hlave asi nemá v poriadku. Povedala som mu, že dnes ma bolí hlava. Áno, takúto prvoplánovú výhovorku, ale nič kreatívnejšie mi v ten moment nenapadlo. Ani som sa o to nepokúšala. Chcela som to čím skôr stopnúť.

Neprehliadnite: Ako často by sme mali mať sex? Odpoveď vás prekvapí!

Namiesto tešenia sa na sex to vo mne začalo vyvolávať úzkostné pocity. Dala som tomu ešte poslednú šancu s tým, že hneď potom sa rozhodnem, či s ním zostanem alebo to ukončím. Ukončila som to. Naposledy totiž odo mňa chcel, aby som si ja zavolala jednu kamarátku, ktorú vyberie on a on privedie svojich známych. Túžil sa pozerať, ako mi to robí niekto jeho blízky a o moju kamarátku sme sa mali takisto deliť. 

- Najčítanejšie -