Presunúť na hlavný obsah

Veci, ktoré sú pre mužov vo vzťahu klúčové: Čo považujú za nevyhnutnosť?

Partnerské vzťahy

Na perfektnom a harmonickom vzťahu, určite treba pracovať. Čím pravidelnejšie budete svojej polovičke hovoriť pozitívne veci, tým sa ľahšie popasujete so stresom, výzvami a hádkami.

Na tieto typy žien, skrátka nedajú muži dopustiť. Nejde o ich vzhľad, ale skôr o to, ako sa správajú, vyjadrujú. Presne tým si totiž muža získajú. Najmä ak prvotná vášeň vyprchá a všeci hľadáme niečo viac. 

Základom pre vzťah je žena, ktorá má vlastný život a nie je vo všetkom závislá od svojho partnera

Nie je nič horšie, ako žena, ktorá je absolútne závislá od svojej polovičky. Ak sa vo všetkom spoliehate na partnera, on sám získava pocit, že sa o vás musí neustále starať a nič bez neho nezvládnete.

Prečítajte si: Túžite po stabilite, vernosti? Hoci láska nerobí vraj rozdiely, tieto znamenia sú na také vzťahy stvorené

Áno, muži síce majú ochranárske sklony, avšak nechcú mať po svojom boku niekoho nesamostatného. Musíte mu dokázať, že čokoľvek si zaumienite, dosiahnete to. Hoci to muži mnohokrát nepriznávajú, páčia sa im ambiciózne ženy, s vlastným názorom a pohľadom na život. 

Nie je žiarlivá, ani hysterická

Žiarlivosť a hystéria sú kapitolou samou o sebe. Takáto žena je pre mužov prototypom niečoho, po čom rozhodne netúžia. Ba priam majú pred takýmto niečím panickú hrôzu. Ak sa u vás prejaví jedna z týchto vlastností je jasné, že dlho sa pri vás aktuálny muž neohreje. 

Preto ak sa budete daným veciam vyhýbať a dáte si na ne pozor, máte istotu, že chlap po vašom boku, nemá dôvod od vás kamkoľvek odchádzať. Samozrejme príležitosné pivo s kamarátmi sa neráta. To potrebuje takmer každý.

Rešpekt, uznanie a úcta

To potrebuje každý muž. Bez výnimky. A najmä pokiaľ ide o rešpekt, nerobia muži radi kompromisy. Túžia po tom, aby partnerka, či manželka chápala ich záujmy, potreby, prácu. Neskúšajte na neho žiadne reči typu: „Ak ma ľúbiš, tak…”. Dosiahli by ste jediné, presne opačný efekt, aký chcete. 

Rozmaznáva, zaujíma sa a stará sa

Presne všetky tieto atribúty, by sa mali stať pre vás jednými z najdôležitejších. Pokiaľ sa o neho budete starať, môžete si byť istá, že nebude mať potrebu hľadať si za vás akúkoľvek náhradu. Verte, že toto je niečo, čím si zabezpečíte mužovu vernosť.

Intimita v spálni, nežnosti, vášeň

Každý chlap miluje sex. Pre mužov je mimoriadne dôležitý. Nech vám tvrdí čokoľvek iné, klame. Intimita v spálni, nežnosti, vášeň, to je niečo, čo mužov mimoriadne napĺňa. Ak to vo vás nájde, stanete sa pre neho doslova nenahraditeľnou. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe