Presunúť na hlavný obsah

Manželovi som neverila, najala som si súkromného detektíva: Po dvoch dňoch sa ku mne dostali tieto fotografie

Partnerské vzťahy

Raz som ho načapala, že má milenku. Sľúbil mi, že už to neurobí a rozvodové papiere som tak po váhaní odložila. Ani nie dva mesiace potom som si však radšej najala detektíva.

Keď som nedávno zistila, že môj manžel mal jednorázovú známosť, čakala som ho s rozvodovými papiermi. Mala som dvojročného syna, nepotrebovala som mu vytvárať nepriaznivé podmienky, to radšej s ním zostanem sama. Aj keby som chcela zostať s mužom len kvôli nášmu synovi, dieťa vycíti, že medzi jeho rodičmi niečo nie je v poriadku, vycíti, že je tam absencia citov a chlad.

Napokon som to rozdýchala a rozhodla sa dať nášmu manželstvu druhú šancu. Chcel to tak aj on, sľúbil mi, že už to neurobí. 

Prečítajte si: Vášnivá noc s touto ženou sa premenila na nočnú moru: Keby som to vedel, nikdy by som s ňou nešiel do postele

Najala som si detektíva

Vedela som, že po chvíli manžel pokračuje vo svojich milostných excesoch. Rozhodla som sa, že vyskúšam súkromného detektíva. Nikdy by som si nepomyslela, že toho budem schopná, ale situácia a okolnosti ma prinútili konať takto. 

Keďže môj manžel sa pri akejkoľvek konfrontácii stránil odpovedať a vždy sa z debaty vykrúcal a o ničom sa nechcel otvorene rozprávať, prestalo ma to baviť. Chcela som totiž vedieť, prečo to robil, čo je v našom vzťahu zle, čo mu chýba, alebo kde je vlastne problém.

Detektív podľa mojej spovedi presne vedel, čo robiť. Podobných prípadov už zažil niekoľko. Keď by sme neboli v manželstve, neurobil by to, lebo by nemohol. Ak však ide o dodržiavaní manželského sľubu, situácia je iná. 

V telefóne mal uložené takéto fotografie

Netrvalo ani dva dni a detektív mi priniesol dôkazy. Nepotreboval ho ani sledovať, nakoľko v tom čase bol manžel doma. Dnes sa totiž oveľa viac odohráva vo vašom mobile, povedal mi. 

Priniesol mi prehľad fotografií ako dôkaz, že môj manžel skutočne niečo skrýva. Z jeho mobilu sa mu podarilo dostať výber fotografií, na ktorých boli vyobrazené rôzne ženy úplne nahé a v rôznych pózach. Jednou z nich bola aj jeho známosť spred času, kvôli ktorej sme sa takmer rozviedli. No nebola tam sama, bolo ich tam asi pätnásť. Podľa konverzácie sa s nimi takto zabával a vždy si od nich pýtal šteklivé fotografie. Ony to bez váhania robili netušiac, že ich je také množstvo. Každá si myslela, že je to len ona, s ktorou mňa, jeho manželku, podvádza. 

Bola som však prekvapená, čo robí môj muž za mojím chrbtom. Zaujímalo by ma, s koľkými z nich sa aj stretával, okrem tej jednej, s ktorou ma podviedol prvýkrát. Boli to všetky alebo len niektoré? Kde vôbec prišiel na toľko žien? Sú medzi nimi jeho kolegyne? Kto sú vlastne zač tie ženy?

Neprehliadnite: 5 vecí, na ktoré muži v posteli nedajú dopustiť: Takto sa pre nich stanete ozajstnou bohyňou

Nič. Toto mi úplne stačilo. Bez vysvetlenia som išla za manželom a povedala mu, že o všetkých ženách viem a nie som zvedavá na výhovorky. Žiadne by neprešli. Povedala som mu to tak sebavedome, že vedel, že žiadna výhovorka neobstojí. Vlastne mi na to ani nemal čo povedať. Náš vzťah a moje pochybnosti aspoň ustúpili a mne padol balvan zo srdca. O takéto poníženie asi nestojí žiadna žena. Aj keď o tom, kto by sa mal cítiť ponížene, by sme sa mohli ešte dlho rozprávať – medzi tými ženami totiž boli vydaté ženy, mladé mamičky, ženy s vysokými funkciami... a takto by som mohla ďalej pokračovať.

- Najčítanejšie -