Presunúť na hlavný obsah

Viete, na čo myslia muži pri sexe? Opýtali sme sa ich narovinu

Partnerské vzťahy

Aj vás zaujíma, na čo naše drahé polovičky myslia v spálni? Čo si predstavujú a čo im beží hlavou? My sme to zisťovali priamo od nich.

Áno sú momenty, kedy by sme otázku: "Na čo myslíš?", položili veľmi rady, no z viacerých dôvodov to neurobíme. Takáto situácia je veľmi častá pri sexe. My ženy sme prirodzene zvedavé a mnohokrát nás zaujíma, čo sa tomu nášmu, v posteli preháňa hlavou. Tie, ktoré nenabrali odvahu opýtať sa to svojho drahého, nech čítajú ďalej. My sme troch mužov vyspovedali, ako to majú oni a čo je v ich predstavách. 

Erotické fantázie sú dôležité

1. "Pre mňa je moja partnerka sexuálna bohyňa. Naozaj je skvelá. Veľakrát sa zamýšľam nad tým, že nechcem aby to skončilo a kladiem si otázku, prečo to nerobíme častejšie. Napríklad ak chcem dlhšie vydržať, predstavujem si, že hrám tenis, alebo som s chalanmi na pive," pripája sa 33 - ročný Jakub.

Prečítajte si: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

2. "Ja v mysli posúvam svoje erotické fantázie ďalej. Predstavujem si, čo všetko by som mohol s tou mojou robiť a na čo ona v zásade vždy hovorí nie. V mysli je totiž dovolené všetko. A pre mňa osobne je to aj veľmi vzrušujúce," pridáva sa 29 - ročný Lukáš.

Neprehliadnite: Ako často by sme mali mať sex? Odpoveď vás prekvapí!

3. "Budem úprimný. Svoju ženu nadovšetko milujem. Naozaj. No pri sexe s ňou, si zväčša vizualizujem iné ženy. Nemusia to byť žiadne moje ex. Naposledy to bola kočka, čo som stretol na parkovisku. Vysoká, štíhla, čierne mini šaty, podpätky. Moju ženu som tak nevidel, ani nepamätám."

"Nikdy by som ju nepodviedol, no toto mi pri sexe pomáha. Podám lepší výkon, vzbudzuje to vo mne vášeň a moja žena je spokojná," prezrádza 35 - ročný Gregor. 

Je však v poriadku, ak váš drahý myslí pri tom na niekoho iného?

Psychológovia, v tom majú jasno. "Ono takéto predstavy neznamenajú zväčša nič zásadné, ani negatívne a treba ich brať a prijať ako indikátor sexuálnej motivácie. To je všetko," uzatvára Mgr. Martin Milejovský - klinický psychológ. 

- Najčítanejšie -