Presunúť na hlavný obsah

Nedá sa to vydržať! Tieto znamenia vás vo vzťahu dovedú k šialenstvu

Partnerské vzťahy

Sú tvrdohlaví, majetnícki a konfliktní. Nie so všetkými znameniami je to ľahké, práve naopak - niektoré z nich vám dajú poriadne zabrať.

Baran

Už odjakživa sa toto znamenie považuje za príliš tvrdohlavé. Neplatí to však len vo vzťahoch, s tvrdohlavosťou a neochotou ustúpiť ste sa pravdepodobne u Baranov už stretli. Faktom je, že práve táto ich vlastnosť dokáže až príliš komplikovať ich vzťahy. Okrem toho, že si neustále stoja za svojim a odmietajú možnosť akéhokoľvek kompromisu, sú zároveň často krát aj agresívnej povahy. Byť s takýmto človekom vo vzťahu si žiada božskú trpezlivosť - nielenže vás bude kritizovať za každý jeden prešľap, ktorý spravíte, no je dosť pravdepodobné, že pri ňom budete mať aj pocit nedostatočnosti práve vďaka spomínanej nevôli robiž ústupky. V prípade, že už takéhoto človeka máte, nechajte ho počas jeho nepríjemných stavov samého a v žiadnom prípade mu neodporujte. Je dosť možné, že už čoskoro by ste sa z jeho chovania totiž zbláznili.

Prečítajte si: Túžite po stabilite, vernosti? Hoci láska nerobí vraj rozdiely, tieto znamenia sú na také vzťahy stvorené

Blíženci

Nie nadarmo sa hovorí, že sú Blíženci v skutočnosti dve osobnosti. Dokážu nielenže meniť nálady zo sekundy na sekundu, no máte pri nich pocit, že majú neustále nejaký problém. Faktom však je, že sú to zvyčajne ich vlastné problémy, ktoré sa snažia preniesť na druhých. To je však mimoriadne toxické a aj keď sa neustále budete snažiť, pokiaľ si váš partner neuvedomí, že chyba je aj v ňom, tento vzťah vás bude zožierať. Bohužiaľ, iné východisko ako dôverná debata v tomto prípade neexistuje. Vaša polovička si musí uvedomiť, že svoje vnútorné komplexy si musí vyriešiť sama a tým, že ich bude hádzať na vás, nezmiznú, práve naopak - ešte sa znásobia. Nehovoriac o tom, že vás tým utrápi, čo môže viesť k vážnym psychickým problémom.

Škorpión

Spomínanou tvrdohlavosťou ovplývajú aj Škorpióny. Niet sa čomu čudovať, toto znamenie je naučené na to, že má stále pravdu a že práve jeho životný štýl je ten správny. Faktom však je, že ten životný štýl nevyhovuje mnohým ľuďom. Podľa charakteristiky je práve Škorpión považovaný za najtoxickejšie znamenie, nakoľko mu nerobí problém podľahnúť chvíľkovým flirtom či dokonca aférkam. Ľudia narodení v tomto období si milujú život užívať a to dokonca aj v prípade, že tým ubližujú druhým. Myslia v prvom rade na seba a skôr, než partnerovi, doprajú luxusný darček sebe. Sú majetnícki a radi sa predvádzajú. Ak s nimi chcete vydržať bez toho, aby to výraznejšie ovplyvnilo vašu psychiku, musíte si s nimi nastaviť priority. 

Neprehliadnite: Nepatrné zmeny môžu znamenať to najhoršie. Takto sa správa chlap, ktorý má milenku

- Najčítanejšie -