Presunúť na hlavný obsah

Dvojice znamení zverokruhu, ktoré vstúpia do manželstva: Po čase im však hrozí rozvod, ako dlho to spolu môžu vydržať?

Partnerské vzťahy

Čo sa stane, keď náhodou zistíte, že ide o vaše znamenia? Chcete to vôbec vedieť dopredu?

Celý život sa točí okolo medziľudských vzťahov a tak, ako niektorí ľudia do našich životov prichádzajú, tak aj odchádzajú. Niekedy to však môže byť aj v  náš prospech a otvorí nám to brány do novej etapy života. Aj keď je to všetko na nás, astrológia nám len ukazuje, ktoré znamenia zverokruhu môžu byť najrizikovejšie na svadbu a rozvod.

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Baran s Rakom

Sexuálna príťažlivosť týchto dvoch znamení môže spôsobiť, že do manželstva skočia veľmi rýchlo. Po počiatočnom vytriezvení však zistia, že si nemajú čo povedať a prekvapivo aj to, že im to v posteli vlastne vôbec neklape. 

Býk so Strelcom

Býk sa spočiatku vo vzťahu tvári, že je tolerantný, po svadbe sa však jeho správanie mení a Strelca čoraz viac obmedzuje. Strelec sa rád potuluje po vonku, zatiaľ čo Býk chce, aby bol doma. 

Blíženci s Rybami

Blíženci žijú prítomným okamihom a aj keď ich Ryby očaria, nikdy to medzi nimi nebolo skutočné. Po vstupe do manželstva sa tak problémy a nezhody len časom znásobia až vedú k odlišným cestám.

Rak s Kozorožcom

To, čo ich dá dokopy je chémia a sexuálna príťažlivosť. Rak však očakáva neustále city a hoci ich Kozorožec má, nehodlá mu ich neustále prejavovať. Každý bude očakávať od toho druhého niečo iné.

Lev s Pannou

Pannu spočiatku Lev očarí, o tom niet pochýb. Avšak, je to silná osobnosť a od Panny bude chcieť, aby robila presne to, čo povie. Panna na to nie je zvyknutá a odmieta toľkú kritiku na svoju adresu, oslobodením je pre ňu rozvod. 

Panna s Baranom

To, čím si Baran získa spočiatku Pannu sa zároveň po čase stane práve jeho slabosťou vo vzťahu. Baranovi koluje v krvi dobrodružná povaha a rád je stredobodom pozornosti. Panna však očakáva vo vzťahu istotu a spoľahlivosť, ktorú pri ňom hľadá márne.

Váhy s Kozorožcom

Kozorožec Váhy bezprostredne očarí a ich vzťah vyzerá ako z rozprávky. Ale ich povahy sú rozdielne, Váhy si radi užívajú aj po svadbe spoločenský život, zatiaľ čo Kozorožec hľadá vo všetkom harmóniu.

Škorpión so Strelcom

Každý vie, že tieto dve znamenia spolu nemôžu fungovať. Oni však na to prídu, až keď otvoria oči, ale to býva niekedy až po tom, čo vstúpili do manželstva. Škorpión miluje teplo domova, Strelec rád z domu odchádza spoznávať korenie života.

Strelec s Rakom

Je pozoruhodné, ako často tieto dve znamenia k sebe smerujú, pričom ich vzťah je od začiatku drama queen. Svadbou sa nič nezmení a aj keď z toho najskôr budú obviňovať všetkých a všetko, neskôr pochopia, že problém je v nich dvoch. 

Kozorožec s Rybami

Láska ako z románu. Znamenia, ktoré na pohľad vytvárajú súlad a sú stelesnením dokonalého páru. Pri rozvode sa však ukážu ich skryté vlastnosti a nebudú si vedieť prísť na meno. Je to prekvapivé, to by nikto od nich nečakal. 

Vodnár s Levom

Obaja milujú ľudí a spoločnosť, čo ich aj spojí. Avšak neskôr sa ukáže, že každý iným spôsobom. Lev túži po pozornosti a obdive, Vodnárovi ide skôr o pomoc druhým a nepotrebuje byť na výslní. Jeho správanie bude brať povrchne, on hľadá hĺbku. Keď Vodnár požiada o rozvod, hoci sa Levovi uľaví, jeho ego to rozčúli. 

Neprehliadnite: Štyri znamenia zverokruhu, ktorým najviac chýba ex: Áno, aj keď sú vo vzťahu, dávajte si na nich pozor!

Ryby s Baranom

Tieto dve znamenia si neuvedomili, že sex je jedna vec a manželstvo druhá. Ryby sú veľmi emotívne a citovo krehké, Baran zase čo na srdci to na jazyku. Často Rybám svojím správaním ublíži bez toho, aby to robil zámerne. Rozvod je pre oboch vyslobodenie.