Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia do Valentína stretnú svoju nastávajúcu polovičku: Patríte medzi ne aj vy?

Partnerské vzťahy

Zdá sa, že toto obdobie bude čo sa týka lásky, mimoriadne úspešné. Aspoň pre niektoré znamenia, rozhodne. Viete, komu bude šťastie naozaj priať? Ak vás to zaujíma, čítajte ďalej.

Pokiaľ ste sa narodili v znamení, Kozorožca, Strelca, Rýb, Panny a Raka, skutočne sa máte na čo tešiť. Nasledujúce týždne, budú pre vás výnimočné. Plné lásky, harmónie, porozumenia a motýlikov v bruchu. 

Ryby

Hoci Ryby pod vplyvom nedávneho rozchodu, nebudú dlhodobý vzťah hľadať, práve február je pre ne zásadný. Aj keď vás to prekvapí, v skutočne netradičnej situácii, naozaj nájdete niekoho, kto vám bude viac ako len sympatický. A to čisto náhodou. Navyše, neskôr zistíte, že táto osoba je vlastne vašou osudovou. 

Neprehliadnite: Dieťa zmení všetko: Hoci mnohí veria, že dieťa dokáže zachrániť vzťah, ja som zistila, že je to veľký omyl

Rak

Dá sa povedať, že všetky vzťahy, ktoré nadviažete v spomínanom období, budú ďaleko trvalejšie a dlhodobejšie ako akékoľvek iné. Uvedomíte si, že láska v dnešnej nepokojnej dobe, je to jediné, prečo sa naozaj oplatí existovať. V momente, keď sa začnete týmto pravidlom riadiť, prekvapí vás spriaznená duša. 

Kozorožec

Aj keď ste doteraz dávali prednosť skôr vášni a dobrodružstvám, zisťujete, že v skutočnosti potom netúžite. Namiesto hľadania nových parnterov, sa zameriate na hľadanie toho pravého. A on sa objaví oveľa skôr, ako ste čakali. Veľmi pravdepodobné je, že ho stretnete v obchode a okamžite to budete vedieť, že je to ten pravý. 

Prečítajte si: Čo si skutočne myslia muži: Toto sú chyby krásy, ktoré trávime ťažko

Panna

Ak ste si mysleli, že vás nasledujúce týždne nič nečaká, mýlite sa. O to, aby ste mali na čo spomínať sa postará Venuša. Je možné, že vás ovplyvní natoľko, že opäť vstúpite do tej istej rieky. Áno, pravdepodobne sa vrátite k starej láske. 

Strelec

V citovej a emočnej oblasti sa veru nebudete mať na čo stažovať. Zdá sa, že vašou spriaznenou dušou bude nakoniec niekto, koho veľmi dobre poznáte a dlhodobo ste si blízki. Len neváhajte otvoriť svoje srdce a budete prekvapení, ako rýchlo si vás láska nájde. 

- Najčítanejšie -