Presunúť na hlavný obsah

Muž, milenec a ja: Môže tento trojuholník fungovať?

Partnerské vzťahy

Občas si pre nás život pripraví scenár, s ktorým ani vo sne nerátame. A je len na nás, ktorou cestou sa vyberieme. Svoje o tom vie aj Aneta.

Aneta a Rudo sa brali po extrémne krátkej známosti. Bolo to ani nie po troch mesiacoch randenia. Napriek tomu všetko medzi nimi vyzeralo aspoň na oko ideálne. Aj časom, po štyroch rokoch manželstva. No žiaľ realita bola iná, ako sa snažili navonok prezentovať. 

Občas žijeme vo vlastnej ilúzii

Hoci pred okolím vyzerali šťastne, nebolo to celkom tak. Rudo veľa cestoval, keďže pracoval ako architekt a bol bol uznávaný aj v okolitých krajinách. Aneta sa venovala interiérovému designu, no v jej prípade išlo skôr o istú formu hobby. Napriek tomu sa nevídali príliš často. Najmä Ruda zamestnávala práca a na manželské povinnosti mu nezostávalo príliš veľa času. 

Čítajte tiež: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Práve vo chvíľach, kedy bol na cestách, sa Aneta cítila osamelá. No a ako to už býva, práve v takýchto momentoch túžila po spoločnosti. Po niekom, kto jej bude rozumieť, pochopí ju, vypočuje…  A takúto osobu vlastne stretávala denne. Bol to ich sused z bytovky Ivan. Venoval sa IT, takže väčšinou pracoval z domu. A mal oveľa viac voľného času ako Rudo. Práve to Anete vyhovovalo a imponovalo zároveň.

”Začali sme sa stretávať čoraz častejšie. Z ranných kávičiek sa stali obedy, neskôr večere  a napokon sme spolu chodili do kina a bozkávali sa. Prisahám, že netuším, kedy sa to celé stalo. Áno odrazu som mala MILENCA. Takýto priebeh som si rozhodne nepredstavovala a ani som ho nechcela,” hovorí sympatická brunetka.

Keď je osudová láska výplodom fantázie

No napokon Aneta nadobudla pocit, že jej Rudo vlastne nedal na výber. Neustále bol preč, mal toho veľa a manželstvo odsúval neustále na vedľajšiu koľaj. ”Nebudem klamať, jednoducho som potrebovala pozornosť, nehu, pochvalu, dobíjanie. Všetko, čo k spolužitiu dvoch ľudí patrí.  A keď som to nedostávala od manžela, našla som to inde,” dodáva. 

Neprehliadnite: Veľký erotický horoskop. Týchto päť znamení to v spálni vie poriadne roztočiť

Lenže Aneta sa ostupom času do Ivana skutočne zaľúbila. "Dával mi všetko. Hlavne pocit, že som krásna, žiadaná a pre niekoho dôležitá. Dôležitejšia ako práca. A to všekto prichádzalo súbežne s tým, že vedel, že som vydatá." Odrazu už nebola len Anteta a Rudo, ale Aneta, Rudo a Ivan. Hoci dvaja z tohto trojuholníka sa vôbec nepoznali.

"Bola som presvedčená, že môj milenec je láskou môjho života a vlastne som doteraz. No aj tak ľúbim aj svojho muža. Netuším dokedy bude tento trojuholník fungovať, no ani to, čo urobiť ďalej."

Dokázali by ste v takomto vzťahu fungovať?

spolu hlasovalo 765 ľudí

- Najčítanejšie -