Presunúť na hlavný obsah

Aj manželstvo po nevere sa dá zachrániť: Sarah Jessica Parker dokázala prekusnúť aj takéto sústo vo vzťahu

Zahraničné celebrity

Všetko je vecou priorít a postoja. Svoje o tom vie aj ikonická herečka, Sarah Jessica Parker. Aj napriek tlaku médií sa jej v manželstve podarilo neveru ustáť.

S veľkým úspechom a slávou, trpel jej osobný život

Napriek tomu, že sa stala veľmi úspešnou a všetky ženy zbožňujú jej štýl a outfity, v ktorých sa objavuje, všetko, čo v živote prežila, nebolo také ružové, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Sarah si prežila naozaj náročné detstvo, prešla si chudobou, nedostatkom, osočovaním aj ponižovaním. Nič z toho ju však nezlomilo, práve naopak. 

Dávalo jej to vnútornú silu napredovať. Jej celoživotnou vášňou sa stal balet, vďaka ktorému sa pretancovala až na dosky slávneho Broadwaya, kde debutovala ako jedenásťročná. Odtiaľ to už bolo naozaj len krok k filmu. Veľmi významným bol pre ňu rok 1998, kedy sa zrodila postava obľúbenej ikony Carrie Bradshaw, v seriáli Sex v meste.  

S veľkým úspechom a slávou, však trpel jej osobný život. Je totiž verejným tajomstvom, že práve počas nakrúcania častí Sexu v meste, si jej manžel Matthew Broderick, začal aférku, ktorá však pomerne rýchlo vyplávala na povrch. 

Herečka mu odpustila a žijú spolu naďalej v známej newyorskej štvrti West Village. Majú tri deti, syna Jamesa a dvojičky Marion a Tabithu, ktoré im vynosila náhradná matka. Sarah má veľmi dobre upratané priority a vie, čo je v živote podstatné. 

Prečítajte si: Po sexi plavčíčke už ani stopa. Caroline z Pobrežnej hliadky by ste dnes nespoznali

Keď roky budujete vzťah, staviate na ňom, dokážete to ustáť

"Je pravda, že nevera bolí, naozaj veľmi. Je to s ňou mimoriadne komplikované. Ja sama som si takýmto obdobím prešla. Keď však roky budujete vzťah, staviate na ňom a má dobré základy, dokážete to ustáť. Podstatné je pochopiť samú seba, svojho partnera a komunikovať o tom, čo vám, aj jemu chýba," prezradila pre The Times.

Prečítajte si: Obdarené len na sociálnych sieťach. Pozrite sa, ako vyzerajú modelky Victoria’s Secret v reálnom živote

"Lebo len ak človek nemá naplnené základné emocionálne potreby, tak k nevere skĺzne. Viem, že vtedy zohral faktor aj môj workoholizmus. Vždy je to súhra okolností. Nikdy to nestojí na jednotlivcovi. A to si treba skrátka priznať."

Známa herečka je neuveriteľne svedomitá, pracovitá, poctivá a empatická. Navyše má aj krásnu dušu a pre iných by sa aj rozdala. A to sa veru v dnešnej dobe a vo vlnách svetového showbiznisu, len tak nevidí.

Prečítajte si: Po sexi plavčíčke už ani stopa. Caroline z Pobrežnej hliadky by ste dnes nespoznali

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe