Presunúť na hlavný obsah

Paradox, kedy sa zväčša váš vzťah úplne zosype: Sarah J. Parker o tom, prečo nestavať kariéru nad lásku

Zahraničné celebrity

Hoci sa v dnešnej dobe, úspech počíta hádam viac ako kedykoľvek predtým, rodina by mala byť na prvom mieste. Svoje o tom vie aj oscarová herečka, ktorá to pochopila v hodine dvanástej.

Úspech v živote sa nemeria výškou sebavedomia a ciframi na účte

Úspešná a ikonická, oscarová herečka Sarah Jessica Parker, patrí jednoznačne medzi hereckú elitu. Má slušnú fanúšikovskú základňu, vyzerá skvele a režiséri ju milujú. Je totiž neuveriteľne svedomitá, pracovitá, poctivá a empatická. Navyše má aj krásnu dušu a pre iných by sa aj rozdala. A to aj napriek tomu, že sama to v živote nemala najľahšie. Komplikované detstvo, rozvod rodičov, nedostatok financií, roky boja so sebaodmietaním a anorexiou. Áno, tým všetkým si prešla. 

Jej prvá väčšia úloha bola v komédii Medové týždne vo Vegas, nasledoval Hókus Pókus, Rapsódia v Miami, Klub odložených žien a Ed Wood. Až rok 1998 bol pre ňu naozaj osudovým. Práve v tom čase sa totiž zrodila postava Carrie Bradshaw, ktorá ju dostala na výslnie.

Prečítajte si: Desivá kliatba slávnych Kennedyovcov. Komu sa ju podarí zlomiť?

"Bolo to skvelé. No je aj niečo, čo vám úspech dokáže vziať. Paradoxne ak zažívate najlepšie obdobie kariéry, zväčša sa váš vzťah úplne zosype. U nás to tak bolo tiež. V čase môjho kariérneho výslnia, bolo moje manželstvo na bode mrazu. Nikdy nestavajte prácu nad rodinu," povedala pre magazín People.

Na určité veci človek musí vnútorne dozrieť

Krásna Sarah Jessica Parker si v manželstve prešla svojím. Jej manžel Matthew Broderick si vraj začal aférku, zatiaľ čo zaneprázdnená herečka natáčala časti Sexu v meste. Románik však rýchlo skončil a Sarah sa rozhoda manželstvo zachrániť. Aj vďaka tomu je pár ešte stále spolu a vychováva svoje deti v láske, pokoji a harmónii.

Neprehliadnite: Nechcené dieťa a zlá študentka. Aká bola princezná Diana predtým, než stretla Charlesa?

V každom veku, avšak hlavne pri veľkej rodine a množstve povinností, je podľa herečky dôležité okrem prejavov lásky a citov aj niečo iné. Nájsť si čas na obľúbenú knihu, časopis či film. Ona sama preferuje čítanie a voľné chvíle pri knihe si vždy neuveriteľne užíva. Verí totiž, že energiu nie sme schopní rozdávať, ak ju nemáme odkiaľ čerpať, a tak sa príležitosti byť chvíľku sama a preniesť sa čítaním niekde úplne inde, nikdy dobrovoľne nevzdá.

"Úspech sa totiž nemeria výškou sebavedomia a ciframi na účte, ale šťastím v rodine, ktorá funguje ako celok."

- Najčítanejšie -