Presunúť na hlavný obsah

Kto ju dohnal k psychickému zrúteniu? Nový dokument o Britney Spears odhaľuje šokujúce skutočnosti

Zahraničné celebrity

Meno ikonickej speváčky sa v médiách skloňuje čoraz častejšie. Nie však kvôli hudbe, akoby si priala - ale kvôli jej momentálnemu stavu a nechcenému spôsobu života.

Speváčka Britney Spears sa do vôd šoubiznisu dostala ešte ako mladá, neskúsená tínedžerka. Popová diva si fanúšikov získala takmer okamžite už svojím prvým singlom Baby One More Time, ktorý sa umiestnil na popredných priečkach vo všetkých svetových hitparádach. Imidž nevinnej a mierne naivnej školáčky, sa stal koncom 90-tych rokov ikonickým a mnoho speváčok sa ho snažilo napodobniť. Nikomu sa však nepodarilo získať takú obrovskú slávu a záujem ako Britney. Tá už bohužiaľ v skorom veku pochopila, že sláva neprináša len pozitíva. 

Písal sa rok 1998 a Britney mala v tom čase len 17 rokov. Napriek tomu sa jej v rozhovoroch pýtali otázky na telo - s kým randí, s kým prežila najlepší sex a akú veľkosť podprsenky nosí. Do týchto rozhovorov nezasiahli jej agenti, dokonca ani vlastný rodičia. Aj keď si Britney aj kvôli týmto kontroverznostiam budovala kariéru, faktom je, že bola bábkou v rukách iných. 

Zničená kvôli najbližším

Práve spomínaný dokument zaznamenáva život Britney Spears z hľadáčika médií. K zhoršeniu jej psychiky sa podľa neho pripísal aj jej bývalý priateľ Justin Timberlake. Známy spevák, tanečník a herec sa podľa viacerých svedkov nesprával k Britney príliš ukážkovo, práve naopak. Dopomôcť jej k zhoršeniu zdravotného stavu mal práve po rozchode. Snímka O Britney totiž obsahuje tiež útržky z rozhovoru Timberlakea v rádiu, v ktorom nevhodne rozoberá ich intímny život, čo tiež diváci vnímajú od speváka ako bezohľadnosť. Justin po zhliadnutí dokumentu prijal výzvu fanúšikov a Britney sa ospravedlnil. 

„Videl som všetky označenia fanúšikov a chcem povedať, že mi je skutočne naozaj ľúto momentov, kedy moje správanie spôsobilo problémy - keď som rozprával príliš alebo naopak, nepovedal nič. Špeciálne sa chcem ospravedlniť Britney a Janet Jackson (pozn. redaktora - Justin mal nevhodné rastisticky orientované narážky), pretože mi na týchto ženách záleží a rešpektujem ich a viem, že som zlyhal. Všetci si zaslúžia viac a prijímam zodpovednosť za svoje správanie,'' zverejnil na sociálnej sieti Justin, čím potvrdil, že si uvedomuje, že k ''zničeniu'' Britney pomohol aj on sám. Rozhodujúci klinec udelil Britney jej bývalý manžel, tanečník Kevin Federline. Ten po rozvode nielenže získal veľkú časť jej majetku a zároveň nemalé výživné na seba, ale zároveň aj spoločných synov.

Mohlo by vás zaujímať: Speváčka Britney Spears sa chce vydať a mať deti. Jej otec jej to však zakazuje

Otec ako zástupca

Po tom, ako sa Britney Spears po rozvode a odobratí synov psychicky zrútila, bola zbavená svojprávnosti. Tá už však trvá neuveriteľných rokov a speváčka bez povolenia svojho otca nemôže ani prekročiť prah svojho domu. Napriek tomu, že sa jej stav výrazne zlepšil, súd zamietol jej žiadosť o ukončenie opatrovníctva. Nepochodila ani vtedy, keď žiadala zmenu a chcela, aby jej majetok spravovala jej mladšia sestra. Jediné vyjadrenia, ktoré pochádzajú od Britney, sú tie na sociálnych sieťach. Často však viac šokujú a mätú, no fanúšikovia sa domnievajú, že by mohlo ísť o skryté odkazy. Či je to však skutočne tak, je otázne. Faktom však je, že tančeky, ako aj zvláštne selfies, pôsobia mimoriadne divne.

Do dnešného dňa nie je jasné, prečo jej musela byť udelená nesvojprávnosť na takéto dlhé obdobie. „Závisí na kalifornskom súde, čo je pre moju dcéru najlepšie. Nikoho do toho nič nie je,'' prezradil otec Britney pre web PageSix a dodal, že toto je ich súkromná vec. Novinári, ktorí natočili snímku Osloboďte Britney Spears, však majú iný názor. 

Celý dokument o popovej speváčke si môžete pozrieť na voyo.sk

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe