Presunúť na hlavný obsah

Známe krásky z červeného koberca pred 18 rokmi a dnes: Tieto ženy zrejú do krásy

Zahraničné celebrity

Hoci už majú o poznanie viac, ako v čase sladkej 18 - tky, napriek tomu sú dôkazom, že aj v zrelšom veku, môžete vyzerať oveľa lepšie. Veď posúďte sami.

Courteney Cox

Sympatická herečka Courteney Cox bola vždy krásna. Najmä v mladšom veku som sa cítila ako také škaredé káčatko. "Ako teenegerka som si naozaj pripadala mnohokrát neviditeľná. Nebola som ničím výnimočná. Aspoň som si to myslela. Mať rada sama seba, som sa naučila, až keď som vnútorne dospela," prezradila pre magazín People.

 

Tmavovláska, ktorá sa dostala do povedomia verejnosti počas éry sitcomu Priatelia, v tom čase pôsobila síce skôr ako sivá myška, no práve daný seriál ju zviditeľnil. Rokmi zvolila o odtieň tmavšie vlasy, začala nosiť iný typ líčenia a vyzerá dokonale. Pri Courteney naozaj platí, že zreje do krásy. Momentálne žiari oveľa viac ako kedykoľvek predtým.

Urobila presne to, čo ženám pridáva na kráse. Skryla drobné nedostatky a vyzdvihla svoje presnosti.

Angelina Jolie

Očarujúca herečka Angelina Jolie, bola vždy príťažlivou. Plné pery, sexi krivky, krásna hriva a dokonalá pleť sú jej devízou. Avšak aj napriek tomu platí, že vek jej  pridal na šarme, elegancii a nežnosti. Pôsobí sebavedome a vyžaruje zo seba vnútornú silu.

Prečítajte si: Svoju manželku si vysníval. Jeden z najsexi mužov sveta priznal, že celý život túžil len po jednej žene

"Starám sa o svoje telo, pristupujem k nemu s rešpektom, dávam si pozor na to, čo mu doprajem a čo nie. Skrátka na seba beriem ohľad, čo som dlhé roky ignorovala. Ale na toto človek tiež musí dozrieť," prezradila v jednom z rozhovorov pre magazín Vanity Fair. 

Jennifer Aniston

Hoci má táto žena po 50 - tke, normálne je to ťažko uveriteľné. Starne totiž s gráciou, noblesou a človek by jej tipoval oveľa menej. Jennifer Aniston je jasným dôkazom, že vek je len číslo a sexi môžete byť po celý život. Len treba vedieť ako na to a držať sa svojich zásad. Takých, ktoré skutočne fungujú. 

Pravidelnosť, disciplína a sebazaprenie, je niečo, čoho sa Jennifer drží v podstate od svojej dvadsiatky. Aj vďaka tomu, v súčasnosti váži rovnako ako keď začínala hrať v populárnom seriáli Priatelia a preslávila sa ako sladká Rachel. 

Vo forme sa udržiava už dlhé roky stále tým istým spôsobom. Rovnako sa stará aj o svoje vlasy a pokožke dopraje pravidelne najmä hydratáciu a potrpí si na kvalitnú stravu. To všetko sú aspekty, ktoré náš vzhľad ovplyvňujú.

- Najčítanejšie -