Presunúť na hlavný obsah

Gigi Hadid šokovala fanúšikov. Porodiť sa rozhodla totiž doma bez pomoci doktora

Zahraničné celebrity

Jedna z najznámejších svetových modeliek sa stala len pred pár mesiacmi mamičkou. Svoju dcérku Khai však priviedla na svet za kontroverzných okolností.

Známa modelka, ktorá sa vo svete modelingu a celkovo šoubiznisu objavila už ako malé, rozkošné dievčatko, svoje tehotenstvo tajila prvých päť mesiacov. Dôvodom bolo, že sa s touto radosťou chcela tešiť najmä s najbližšími - so svojím dlhoročným partnerom Zaynom Malikom, rodinou, ale aj priateľkami, ktoré s ňou zdieľali jedno z najkrajších období ženy. Z času na čas však spravila výnimku a s fanúšikmi sa podelila o zopár informácií ohľadom tehotenstva. Výnimkou neboli ani nádherné tehotenské fotky, o ktoré sa postaralo známe fotografické duo Luigi a Iango. 

Tehotenstvo prebiehalo úplne v poriadku a ako Gigi retrospektívne priznala, svoje dievčatko plánovala porodiť v jednej z najznámejších new yorských nemocníc. Tento pohľad však zmenil dokument, ktorý pozerala so svojou rodinou. Nezávislá snímka The Bussingess of Being Born, ktorá vznikla ešte v roku 2008, jej zmenila pohľad na vec. 

Neprehliadnite: Dokonalá šoubiznisová rodinka. Beckhamovci si spolu preskákali neverami, ale aj škandálmi

Pôrod doma

„Čo som od tejto skúsenosti chcela bol určite pocit - okej, toto je prirodzená vec, ktorou ženy prechádzajú. Vedela som, že to bude najšialenejšia bolesť v mojom živote, no musíte to prijať a povedať si, že to je, to čo to je,'' prezradila Gigi pre magazín Vogue, kde prvýkrát otvorene porozprávala o tom, ako príchod dcérky Khai na tento svet prebiehal. Jedným z hlavných dôvodov, ktorý podporil nápad domáce pôrodu, bol fakt, že chcela mať pri pôrode okolo seba svojich milovaných ľudí. V situácii s koronavírusom, ktorá momentálne vo svete panuje, by to pravdepodobne nebolo možné.

Ako však ďalej priznala, bolesť ju prekvapila a aj u nej nastal moment, keď zvažovala odchod do nemocnice. „Bola som však už v štádiu, kedy by mi epidurálku nemohli podať a mama mi povedala, že tak, ako tlačím teraz, by som tlačila aj v nemocnici,'' opisovala ďalej najťažsie, no zároveň aj najkrajšie chvíle svojho života slávna modelka. Pôrod, ktorý trval 14 hodín, bol pre ňu neuveriteľne vyčerpávajúci - dokonca až natoľko, že sama nezaregistrovala moment, kedy sa Khai narodila. 

„Ani som sa nepohla v momente, keď sa narodila. Bola som tak vyčerpaná.. a potom som sa pozrela na Zayna, ako drží Khai a bolo to úžasné,'' podelila sa o jeden z najdojemnejších zážitkov Gigi a dodala, že so svojím partnerom sa hneď zhodli na tom, že sa nevedia dočkať aj ďalšieho, druhého potomka.

Neprehliadnite: Obdarené len na sociálnych sieťach. Pozrite sa, ako vyzerajú modelky Victoria’s Secret v reálnom živote

- Najčítanejšie -