Presunúť na hlavný obsah

Z modelky Gigi Hadid sa stala mamička. Na svet priviedla svoju prvú dcérku

Zahraničné celebrity

Jedna z najslávnejších modeliek sveta pred pár mesiacmi prekvapila svojich fanúšikov. Spolu so svojím dlhoročným partnerom, spevákom Zaynom Malikom, s ktorým sa schádzali a rozchádzali, sa rozhodli založiť rodinu.

Vzťah modelky Gigi Hadid a exotického speváka z bývalej chlapčenskej skupiny One Direction Zayna Malika sa začal ešte pred piatimi rokmi. Od momentu, kedy spevák prostredníctvom videoklipu odhalil romancu s Gigi, sa na túto dvojicu uprela veškerá pozornosť sveta. Napriek tomu, že boli označovaní za jeden z najkrajších párov sveta, v ich súkromí to také ružové nebolo. Ich vzťah si totiž prechádzal viacerými zlými obdobiami, ktoré sa obidvaja rozhodli riešiť rozchodom. 

Prečítajte si: Sú v radostnom očakávaní? Brooklyn Beckham sa s Nicolou už stihol oženiť a údajne čakajú bábätko

Prekvapenie na narodeniny

Napriek intenzivite vzťahu dvojice si fanúšikovia mysleli, že dvojica spolu skončila nadobro. Aj keď má Zayn vytetované oči Gigi na hrudi, od momentu, kedy sa so slávnou modelkou rozišiel, sa v jeho okolí pohybovalo mnoho krásnych žien. Nezaostávala ani samotná Gigi, ktorú ešte koncom minulého roka intenzívne spájali s televíznym miláčikom Tylerom Cameronom, s ktorým si zopárkrát vyšla na večeru. Všetko sa to však zmenilo v apríli, kedy Gigi oslavovala svoje 25.narodeniny. Spoločnosť jej okrem najbližšej rodiny robili aj samotný Zayn, s ktorým pridala krátke video na sociálnu sieť. Fanúšikovia boli vo vytŕžení - to ešte netušili, že to najväčšie prekvapenie si dvojica zatiaľ nechala pre seba.

Už o pár dní na to sa médiami prehnala informácia o tom, že jedna z najlepších modeliek súčasnosti sa o pár týždňov stane mamičkou. Správu nakoniec potvrdila aj Gigina matka, bývala modelka Yolanda Hadid. „Teším sa z toho, že sa v septembri stanem babičkou, špeciálne po tom, ako som stratila svoju mamu. Toto je však krása života - jedna duša nás opustí a druhá k nám príde,'' priznala na sociálnych sieťach a rúško tajomstva zahodila aj jej dcéra. S fanúšikmi zdieľala niekoľko tehotenských záberov a aj keď priznala, že si toto obdobie nesmierne užíva, najradšej by ho prežila v súkromí len s tými najbližšími. Napriek tomu nepriamo potvrdila informácie viacerých médií, ktoré tvrdia, že pod srdcom nosí dievčatko.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gigi Hadid (@gigihadid),

Tajný pôrod

Aj keď rodina zo začiatku robila tajnosti, zahraničné médiá odhalili, že Gigi porodila ešte cez víkend. Nepochybne tak urobila z dôvodu, že chcela svoje prvorodené dieťatko priviesť na svet v čo najväčšom pokoji. Ako prvý ju však prezradil jej otec, developer Mohamed Hadid. V arabčine, ktorá je jeho rodným jazykom, totiž zverejnil fotografiu krásneho listu, ktorý svojmu vnúčatku písal približne v čase, keď Gigi už zrejme ležala v nemocnici. „Ahoj maličké vnúčatko, to som ja. Moje srdce je tak šťastné, ako len môže byť. Želám ti všetko šťastie, od slnka až po mesiac. Vedz, že tvoj dedko je tu stále pre teba a urobím pre teba všetko. Keď som počul, že si na ceste, usmial sa a utrel slzu - pretože som vedel, že moje srdce patrí tebe,'' vyznal city svojmu vnúčatku a dodal, že je na svoju dcérku Gigi nesmierne hrdý a miluje ju z celého srdca.

Neprehliadnite: Po tajných stretnutiach a rozchodoch to nakoniec dali dokopy. Gigi Hadid a Zayn Malik čakajú spolu bábätko

Podobný mätúci záber zverejnila aj Gigina sestra Bella, ktorá k fotografii, na ktorej si spolu so sestrou držia brušká, napísala milý odkaz. „Dve buchtičky v trúbe, pričom moja je z hamburgeru a Gigina od Zayna. Obidve vás tak veľmi milujem. Nemôžem prestať plakať,'' uviedla k fotke, ktorá vznikla ešte pár mesiacov dozadu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bella (@bellahadid),

Hrdý rodičovský záber zverejnil nakoniec aj samotná Gigi so svojím partnerom. „Naše dievčatko sa k nášmu životu pridalo cez víkend a už ho stihlo zmeniť,'' napísala ku krásnej fotografii malej rúčky. Vyznať sa zo svojich citov stihol aj novopečený otecko. „Naše dievčatko je tu, krásne a zdravé. Vyjadriť slovami to, ako sa momentálne cítim, je nemožné,'' rozplýval sa nad svojím pokladom Zayn na sociálnej sieti. Dvojica zatiaľ tváričku malého anjelika neukázala, no je nad slnko jasné, že ich kombinácia génov musela vytvoriť naozaj nádherného malého človiečika.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gigi Hadid (@gigihadid),

- Najčítanejšie -