Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Donalda Trumpa Ivanka je považovaná za jednu z najkrajších žien. Aj ona si však ku kráse dopomohla

Zahraničné celebrity

Aj keď je jej otec menej obľúbeným vo vodách šoubiznisu, Ivanka Trump je ikonou. Jej štýlom a vzhľadom sa inšpirujú tisíce žien z celého sveta. Súmerná tvár, ktorou tak vyniká, je však tiež dielom šikovného doktora.

Ivanka Trump sa narodila do prominentnej rodiny - do manželstva vtedy ešte len úspešného biznismena a jeho manželky modelky Ivany Trump. Už od detstva tak bola hýčkána luxusom a navštevovala výhradne len tie najlepšie školy. Mala len 10 rokov, keď sa jej rodičia rozviedli, no napriek tomu sa so svojou mamou snažila udržiavať čo najlepší vzťah. Zrejme jej bola inšpiráciou aj v kariérnej oblasti, nakoľko sa mladá blondínka pustila do modelingu po jej stopách. S výškou 180 centimetrov na to mala ideálne predpoklady. 

Mala len 15 rokov, keď sa jej modelingová kariéra rozbehla. Ivanka nielenže predvádzala na mólach pre veľkolepé značky, akými sú Versace či Marc Bouwer, ale zároveň v módnych magazínoch. Za svoje modelingové obdobie sa jej podarilo objaviť rovno na titulkách tých najvplyvnejších časopisov, medzi ktorými nechýbal ani samotný Vogue, Harper's Bazaar, Stuff či Seventeen. Napriek tomu, že mala Ivanka dobré predpoklady stať sa úspešnou modelkou, nakoniec sa rozhodla inak. Z cesty svojej mamy odbočila a vybrala sa v šľapajách otca. 

Neprehliadnite: Kate Middleton a iné najslávnejšie ženy na nepoznanie v honbe za krásou. Kam až toto celé zájde?

Miláčik otca a verejnosti

Tesne po skončení vysokej školy, na ktorej mimochodom študovala podnikanie a ekonómiu, sa pochopiteľne zamestnala v otcovej firme. Momentálne v nej pôsobí ako viceprezidentka a je veľmi pravdepodobné, že práve Ivanka raz veľkolepú firmu Trump Organization zdedí. Aj keď v nej pôsobia jej ďalší dvaja bratia, je to práve Ivanka, na ktorú má otec slabosť. Nielenže mu totiž pomáhala v prezidentskej kampani, momentálne totiž pôsobí aj ako jeho osobná poradkyňa. Výhodou je, že na rozdiel od svojho otca, si Ivanka dokáže priazeň ľudí vytvoriť pomerne rýchlo.

Ľudia na nej obdivujú hneď niekoľko vecí - vzdelanie, bojovanie za práva žien, schopnosť byť v prvom rade mamou a nepochybne práve aj krásu. Práve jej súmerná tvár, ktorú chváli pred médiámi aj samotný prezident Spojených štátov, je považovaná za akýsi prototyp krásy. „Ivanka je nádherná žena. Ak by nebola moja dcéra, hneď by som s ňou niečo mal,'' prezradil na tlačovej konferencii Donald Trump. Jeho kontroverzný výrok spustil mediálny boom, ktorý však v konečnom dôsledku opäť len upozornil na Ivankinu krásu. 

Prečítajte si aj: Po 12-tich rokoch bude mať konečne späť svoje práva: Britney Spears onedlho zbavia nesvojprávnosti

Zdá sa, že ani samotná Ivanka sa však nemôže pýšiť súmernou tvárou od prírody. Podľa starých snímkov je totiž jasné, že si ku kráse drobnými úpravami dopomohla. Tím estetických doktorov, ktorí pravidelne zverejňujú utajené úpravy celebrít, nedávno upriamil pozornosť aj na mladú Ivanku. Podľa starých snímkov je evidentne jasné, že aj ona prepadla trendu zúžovania nosa a konturácie tváre. Nehovoriac o drobných zákrokoch, ktoré ju udržujú večne mladú.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa new posts daily (@officialcelebritea),

- Najčítanejšie -