Presunúť na hlavný obsah

Okolie ju nikdy neodsudzovalo, no sama sa necítila dobre: Isabelle je dôkazom, že za pár mesiacov môžete zhodiť aj 50 kíl

Zahraničné celebrity

Hoci so svojou nadváhodu bojovala od detstva, roky s ňou nič nerobila. Aj keď si uvedomovala pohľady okolia, jej blízki jej to, že by mala dať nejaké kilá dole, nedávali pocítiť. O to jednoduchšie, sa jej potom darilo vyhrať tento boj - keďže to robila len a len pre seba.

Odriekanie, sebazaprenie a objavovanie vlastného potenciálu, aj to je prerod osobnosti

Isabelle bojovala so svojou hmotnosťou od detstva. Nikdy nebola prototyp štíhleho dievčatka, ktoré by si mohlo dopriať čokoľvek a zároveň nepribrať. No nikdy ju na to nikto, neupozorňoval. Na jednej strane to bolo dobré, na druhej, ona sama dnes priznáva, že kvôli tomu nemala žiadne limity. Dopriala si vždy čokoľvek, na čo mala chuť. A poznáte to, v teenegerskom veku sa na vás kilá, lepia o niečo intenzívnejšie. A ani nevedela ako, dosiahla hranicu obezity, ktorá bola alarmujúca. Ani vtedy však blízki neišli proti nej a nechávali ju nájsť svoj cestu.

"Áno, veľmi dobre som si uvedomovala pohľady okolia, no snažila som sa ich ignorovať, hovorila som si, že sa ma to netýka. No v istom momente, som sa dostala do fázy, kedy som sa nedokázala na seba pozrieť. A to už bol problém. Fast food som takmer okamžite nahradila, zeleninou, chudým mäsom a tiež som sa začala hýbať. Naozaj intenzívne. Pokojne aj 5 dní v týždni. Skrátka som dostala určitý impulz, ktorý ma hnal vpred."   

Len v priebehu 10 mesiacov sa zbavila 40 kíl a išla ďalej. Dnes sa môže pochváliť stratou viac ako 50 kilogramov a je dôkazom, že schudnúť môžete naozaj kedykoľvek. Len pre to treba aj niečo urobiť.

Prečítajte si: Sú krásne, úspešné, no v tieni Gigi a Belly. Pozrite sa, ako vyzerajú ďalšie sestry Hadidové

Všetko, čo dosiahla, robila sama pre seba a to je podľa nej tajomstvo úspechu

Cieľ mala Isabelle od začiatku jasný. Túžila byť konečne šťastná vo svojom tele. A to je podľa nej, to najdôležitejšie. Ak sa chcete meniť, máte to v prvom rade, robiť pre seba, svoj dobrý pocit, svoju spokojnosť. Tak ten úspech v čomkoľvek, uvidíte oveľa skôr. Ak je to celé o vás, ide to.

Neprehliadnite: Pred 26-timi rokmi ju vyhlásili za najkrajšiu ženu sveta. Dnes má 47 rokov a vyzerá stále skvelo

"Ja sama som toho dôkazom. Pozrite sa do zrkadla a nahlas si povedzte, čo sa vám na sebe páči. A tiež, pomenujte to, čo nie. No a teraz tie nedostaky zmeňte. Ak sa ma pýtate na recept ako na to, toto je ten môj."

Dnes už známa a obľúbená influencerka, sa stala inšpiráciou pre tisíce žien po celom svete. Dáva akúsi nádej, že ak chcete, pôjde to. A o to jej aj zdieľaním svojich fotiek, z minulosti ide. Aby ženy začali veriť v seba a svoju vnútornú silu. 

- Najčítanejšie -