Presunúť na hlavný obsah

Sú krásne, úspešné, no v tieni Gigi a Belly. Pozrite sa, ako vyzerajú ďalšie sestry Hadidové

Zahraničné celebrity

Mená topmodeliek Hadidových nie sú vo svete šoubiznisu žiadnou neznámou, práve naopak. Vďaka silnému menu sa stávajú tvárami tých najznámejších značiek či udalostí.

Ešte predtým, než stretol Mohamed svoju druhú, dnes už tiež bývalú manželku, modelku Yolandu, bol ženatý s Mary Butlerovou. Tá mu na svet priniesla dve dievčatá, Marielle a Alanu. V čase, keď sa z nich stali už tínedžerky, čakal vplyvný podnikateľ svoje prvé dieťa s modelkou. Už vtedy bolo jasné, že dievčatko, ktoré dvojica očakávala, bude mimoriadne krásne po mame. Ukázalo sa to ako pravda - už niekoľko mesiacov po svojom narodení Gigi, celým menom Jelena, dostávala modelingové ponuky, ktoré jej mama s ochotou privítala. Ako malé dievčatko sa tak objavila napríklad v kampani Guess a každému bolo jasné, že ňou to nekončí a rozkošnú blondínku čaká skutočne obrovská kariéra. 

Gigin úspech však na istý čas zatienil aj jej sestru Bellu, ktorá prišla na svet len rok po nej. Na rozdiel od blonďavého dievčatka o Isabellu príliš veľký záujem. To sa však rokmi zmenilo a po puberte nastal doslova boom - Bella sa stala minimálne tak slávnou, ako jej sestra. Mnohí však poukazujú na to, že za to môžu najmä plastické operácie, ktoré podstúpila. Vďaka nim bola práve vyhlásená za najkrajšiu ženu sveta podľa proporcií tvári. Ona to však razantne odmieta. „Nikdy som žiaden zákrok nepodstúpila, mám z toho panický strach,'' neraz priznala v rozhovore na margo výrazných zmien svojej tváre.

V tieni boli aj iní

Bella však nie je jedinou členkou rodiny, ktorá ostala v tieni úspešnejšej sestry. Momentálne sa však situácia zmenila a zdá sa, že tak, ako bola kedysi zatieňovaná Bella, sú dnes ďalšie dve sestry, ktoré sa neubrali kariérami modeliek. Aj keď by na to prodispozície nepochybne mali. Reč je napríklad o dvojnásobnej mamičke Marielle, ktorá nedávno oslávila svoje 41.narodeniny. Napriek tomu, že sa nepohybuje vo svete reflektorov, má vlastnú firmu s okuliarmi, ktorá je aj vďaka názvu Hadid vynáša pomerne slušné peniaze. 

Jej mladšia sestra a nevlastná sestra topmodeliek Alana, sa síce nevybrala kariérou modelky, no vo svete šoubiznisu ostala. Pracuje totiž ako módna dizajnérka, ktorá má okrem navrhovania dizajnov na starosti aj styling či spoluprácu s tými najznámejšími módnymi značkami. 36-ročná Alana sa tak pozná so svetovými hviezdami, akými sú napríklad Jennifer Lopez či Donatella Versace, s ktorou často spolupracujú aj jej sestry modelky.

Kvôli netypickým črtám tváre by jeden zrejme ťažko badal, že sú tieto ženy pokrvne spojené, no jasné je, že tatiaľ čo Gigi a Bella ovplývajú typickou krásou, u sestier z prvého manželstva ide o netypické črty, ktoré sú však mimoriadne zaujímavé pre fotografov. Čo myslíte?

Mohlo by vás zaujímať: Brat slávnych modeliek Gigi a Belly Hadid za sestrami nezaostáva. O Anwara sa bijú módne značky, ale aj šoubiznisové krásky

- Najčítanejšie -