Presunúť na hlavný obsah

Vybrala sa duchovnou cestou. Vdova po Hughovi Hefnerovi už nechce byť považovaná za zlatokopku

Zahraničné celebrity

Bol to príbeh ako z rozprávky. Ona, obyčajná študentka, on multimilionár, ktorý miloval krásne ženy. Jedinou, nie veľmi lichotivou skutočnosťou však bol ich vekový rozdiel - neuveriteľných 60 rokov.

Počas štúdia na vysokej škole sa Crystal zúčastnila vyhľadávanej playboy párty, ktorú nemal na starosti nik iný, než samotný Hugh Hefner. Ešte predtým, než sa mohla s azda najväčším pártymenom stretnúť, musela podstúpiť test. Jeden z asistentov Hefnera ju odfotil na Polaroid a fotku následne priniesol svojmu zamestnaváteľovi, ktorý posúdil, či je dostatočne pekná na to, aby na ňu míňal svoj čas. Podľa viacerých zdrojov mal Hugh Hefner špeciálnu stupnicu. Zatiaľ čo písmenom A označoval dievčatá, ktoré považoval za nádherné, B dostali tie priemerné, C tie slabšie, ktoré sa mu nepáčili. V prípade, ak jednu zo žien označil déčkom, na príležitosť stretnúť sa so zakladateľom najznámejšieho pánskeho magazínu mohla slečna rovno zabudnúť. Práve tie ženy totiž považoval za mrhanie časom. 

Netreba asi dodávať, akú známku dostala práve študentka Crystal. Tá vo veku 26 rokov očarila 86-ročného dedka natoľko, že si ju hneď na druhý deň zavolal k sebe. Celý víkend vraj dvojica viedla zmysluplné konverzácie. „Mali sme k sebe bližšie, než sa vôbec dalo,'' prezradila retrospektívne mladá blondína. Po tom, ako s milionárom absolvovala výlet, mu ani nie po niekoľkých dňoch známosti povedala pred oltárom áno.

Prečítajte si: Manželstvo na piaty pokus. Nicolas Cage si za manželku zobral o 30 rokov mladšiu ženu

Po smrti sa zmenila

Crystal sa podľa vlastných slov stretávala s hejtom. Okrem toho, že ju nenávideli všetky ostatné playmate modelky, ktoré túžili byť na jej mieste, ju média častovali prívlastkom zlatokopka. Tou ona rozhodne podľa vlastného úsudku nebola. Na rozdiel od iných žien mu totiž venovala dostatok pozornosti a skutočne sa zaujímala o jeho život. Práve to mal byť dôvod, prečo si zo všetkých zástupkyň vybral za tretiu manželku práve ju. „Otvorila som sa mu a prejavila som záujem o neho ako o osobu,'' vyjadrila sa v minulosti pre denník The Sun.

Napriek tomu však boháč spravil niečo, s čím nerátala. Aj keď do nej investoval mnoho peňazí a sám jej ochotne zaplatil zväčšenie poprsia na gigantické číslo, zo svojej vôle ju vynechal. Jediné, čo Crystal ostalo, bol dom, v ktorom s Hughom žila. Ten napokon predala za 12 miliónov dolárov, ktoré použila na nový štart. Momentálne sa totiž venuje zdravému životnému štýlu a 3 miliónom fanúšikov, ktorí ju sledujú na sociálnych sieťach, dáva rady o tom, ako sa milovať. Zmenšiť si dala dokonca poprsie a na ženy apeluje, aby sa milovali také, aké sú.

Šťastie dokonca našla aj po boku inžiniera, ktorý pracuje v tíme Elona Muska. Po štyroch rokoch prázdnoty, ktorá vznikla smrťou Hefnera, tak podľa vlastných vyjadrení konečne našla šťastie. Faktom však je, že ju luxus nikdy neopustil - práve naopak. Crystal si užíva nielen popularitu, ale aj obrovský majetok, ktorý predajom domu získala. Núdzu nemá ani o luxusné dovolenky, ktoré si dopraje takmer každý mesiac.

Neprehliadnite: Vzhľad ako neuveriteľný kontrast k jej veku: 75-ročná Ajda Pekkan prezrádza, ako sa jej darí vyzerať o 20 rokov mladšie

- Najčítanejšie -