Presunúť na hlavný obsah

Milovaná, aj nenávidená. Hailey Bieber otvorene o tom, čo so sebou prináša sláva

Zahraničné celebrity

Svet ju spoznal najmä kvôli vzťahu so spevákom Justinom Bieberom. Aj to je dôvod, prečo Hailey čelí neustálej kritike.

Blonďavá modelka sa narodila do pomerne známej rodiny. Jej strýkom je herec Alec Baldwin a otcom jeho o trochu menej úspešný brat, Stephen. Na rozdiel od iných modeliek však začala s kariérou pomerne neskoro. V čase, keď podpísala kontrakt so svojou agentúrou IMG Models, ktorá zastupuje aj slávne sestry Hadidové, mala už 20 rokov. To býva v tejto brandži už pomerne neskoro - no Hailey dokázala, že má obrovský potenciál a je dobrou investíciou. 

Mnohí jej fanúšikovia ju však upodozrievajú z toho, že kariéru začala neskoro až kvôli estetickým úpravam. Dnes má totiž viditeľne užší nos a plnšie pery, než kedysi. Faktom však je, že to nebol jej vzhľad, ktorým začala ohurovať, ale vzťah s populárnym spevákom Justinom Bieberom. 

Prečítajte si: Sú krásne, úspešné, no v tieni Gigi a Belly. Pozrite sa, ako vyzerajú ďalšie sestry Hadidové

Večná obdivovateľka

Ako ukázali staré príspevky na sociálnej sieti Twitter, Hailey bola fanúšikov Justina ešte v čase, keď mala 14 rokov. Vtedy tak, ako mnoho ostatných tínedžeriek túžila po stretnutí s mladou hviezdou. Jej vplyvný strýko jej to vtedy dokonca aj vybavil - a približne od toho momentu sa dvojica registrovala. Hailey bola fanúšičkou aj jeho vzťahu so speváčkou Selenou Gomez a v čase, keď sa stala modelkou a spoznala sa s hviezdami akými sú Kendall Jenner či Gigi Hadid, dokonca aj jeho priateľkou. 

Dvojica svoj vzťah oznámila krátko po tom, ako sa Justin a Selena rozišli. Po mnohých klebetách, ale aj zverejnenej snímke z minulosti priznali, že je medzi nimi viac, než láska. Práve to však na Hailey spustilo vlnu kritiky a do dnešného dňa ju najmä fanúšikovia Seleny urážajú. Kvôli slávnemu manželovi je momentálne tiež jednou z najznámejších tvárí šoubiznisu, a tak zažíva nepríjemné udalosti aj s paparazzmi, ktorí ju prenasledujú na každom kroku. 

Neprehliadnite: Pred 26-timi rokmi ju vyhlásili za najkrajšiu ženu sveta. Dnes má 47 rokov a vyzerá stále skvelo

Neúnosná sláva

O tom, čo prináša život celebrity s 32-miliónmi sledovateľmi na sociálnych sieťach, sa rozrozprávala pre magazín Elle. „Niekedy je neúnosné to, že sa nemôžem ani len nadýchnuť bez toho, aby tam boli fotografi. Úprimne, som rada, že nosíme masky a zrejme ich budem nosiť aj po skončení pandémie,'' prezradila magazínu modelka a dodala, že si stále nevie zvyknúť na to, že ju neustále prenasleduje niekoľko mužov s fotoaparátmi.

Kritika, ktorej čelí do dnešného dňa, tiež nie je veľmi príjemná. Napriek tomu, že jej bolo udelené ocenenie Teen Choice Awards v kategórii Najpríťažlivejšia žena, mnohí ju za jej vzhľad kritizujú. Podľa ich slov nemá totiž výzor na to, aby mohla byť topmodelkou a za jej slávu môže len slávne meno, ktoré mala a po svadbe aj získala. Zdá sa však, že to nie je pravda, nakoľko predvádza pre tie najznámejšie značky, akými sú Calvin Klein či Adidas.

- Najčítanejšie -