Presunúť na hlavný obsah

Čo sa s ňou stalo? Melania Trump sa vyparila hneď po skončení prezidentských volieb

Zahraničné celebrity

Meno Melanie Trump rezonovala v médiách už od začiatku prezidentskej kampane jej manžela. Modelka, ktorá pochádza zo Slovinska, zaujala nielen svojím manželstvom, ale aj správaním.

Aj keď sa Donald Trump prezentoval vzorným a tradičným manželstvom, už po niekoľkých mesiacoch verejného pôsobenia bolo jasné, že dvojica spolu nefunguje až tak dokonalo, ako to prezentuje v spoločnosti. Dôkazom toho boli najmä výpovede bývalých pornoherečiek, ktoré opísali neveru s Donaldom - a to v čase, keď bola jeho tretia manželka Melania krátko po pôrode.

„Pre mňa to nebolo nič moc, no on po milovaní začal ochkať a chváliť, že to bolo skvelé. Popritom som sa ho pýtala na jeho ženu, Melaniu, ktorá len nedávno porodila dieťa. Povedal mi, že to nevadí, že ona spáva v iných miestnostiach a po sexe mi začal ukazovať aj fotky svojho novonarodeného syna,'' prezradila v medializovanom rozhovore Stormi Daniels, najznámejšia z Donaldových mileniek. Tá o svojom romániku s bývalým prezidentom Spojených štátov, ktorý jej zaplatil nemalú sumu aby mlčala, napísala dokonca aj knihu.

Práve aj kvôli týmto udalostiam všetci predpokladali, že manželstvo dvojice je už dávno nefunkčné a Melania čaká len na moment, kedy sa bude môcť so svojím manželom - vtedajším prezidentom, rozviesť. Vzniklo dokonca aj niekoľko vtipov, ktoré žartovali na adresu Melanie s tým, že sa rozviesť vlastne ani nemôže, nakoľko by ju vplyvný manžel okamžite deportoval. 

Prečítajte si: Otec sa nechce ukazovať po jej boku, pretože je tučná. Mladšia dcéra Donalda Trumpa Tiffany je v tieni rodiny

Odišla od neho? 

Už v čase. kedy bolo podľa prieskumov jasné, že Trump nemusí vyhrať ďalšie kolo prezidentských volieb, sa začalo špekulovať práve o rozvode dvojice. „Melania sa nevedela dočkať toho, kedy odíde,'' uviedol pre CNN zdroj z blízkeho páru na margo bývania v prestížnom Washingtone. Bývalej modelke život v popularite príliš nevoňal, práve naopak. Stále sa snažila strážiť svoje súkromie, čo však nefungovalo ruka v ruke s kontroverzným, slávnym manželom. 

Po odchode z Bieleho domu sa Melania odsťahovala na Floridu, konkrétne do Palm Springs, spolu so svojím synom Barronom. Či im robí spoločnosť aj Donald Trump, je otázne. V tomto štáte má totiž bývalý prezident konflikt a nie je žiadnym tajomstvom, že sa mu oblúkom vyhýba. To však bývalá prvá dáma neberie príliš na vedomie a Barrona dokonca zapísala na jednu z tamojších škôl. „Melania je skvelou matkou a to je jej najdôležitejšia úloha. Jej syn je pre ňu najdôležitejší na svete,'' prezradil zdroj pre magazín People s tým, že slovinská modelka chce viesť skutočne jednoduchý život bez kontroverzií. Práve preto sa momentálne venuje len synovi a charite a akékoľvek rozhovory či vyjadrenia na margo iných odmieta.

Neprehliadnite: Jeho srdce získala spočiatku česká modelka. Ako vyzeralo manželstvo Donalda Trumpa a jeho manželky Ivany?

- Najčítanejšie -