Presunúť na hlavný obsah

Najzvláštnejšie vyznanie lásky. Brooklyn Beckham a jeho snúbenica pobúrili svojským doplnkom

Zahraničné celebrity

Byť Beckhamom je znakom prestíže. Dôkazom toho je aj najstarší syn slávneho futbalistu a speváčky, Brooklyn, ktorý na seba priťahuje pozornosť hneď kvôli dvom veciam - slávnemu menu a kontroverznosti.

Keď sa Brooklyn Beckham začal objavovať po boku herečky Nicola Peltz, nikto tomu nedával veľké šance, dokonca ani vtedy, keď ju po niekoľkých mesiacoch randenia požiadal o ruku. 22-ročný syn slávneho športovca Davida Beckhama bol totiž za svoj život zasnúbený už trikrát. Ani raz to však nedotiahol pred oltár a svoje partnerky nahradil už niekoľko týždňov po rozchode. 

Zdá sa, že tentokrát to však myslí smrteľne vážne. S blonďavou herečkou, ktorá je mimochodou dcérou jedného z najbohatších ľudí na svete, totiž spolu bývajú v apartmáne v New Yorku. Nehovoriac o tom, že sa podľa viacerých médií mali už tajne zobrať. Aj keď dvojica tieto fámy nepotvrdila a dokonca ani nikto zo slávnej rodiny Beckhamovcov, faktom je, že sa na ich rukách objavili nové prstene. To však ani zďaleka nie je všetko.

Prečítajte si: Priateľka Brooklyna Beckhama má za sebou niekoľko plastík, s prvou začala už v 17-tich: Spoznali by ste ju bez nich?

Náhrdelník na mieru

Len pred pár dňami sa Nicola pochválila na sociálnej sieti novým, netradičným doplnkom, ktorý je zároveň aj vyznaním lásky od jej milovaného priateľa. „Dostala som naše zuby múdrosti prerobené na náhrdelníky. Milujem ťa Brooklyn Beckham,'' prezradila fanúšikom, ktorý z tohto darčeku ostali mierne zhrození. Dvojica si totiž nechala vytrhnúť svoje osmičky len preto, aby si ich navzájom darovali a nosili ako dôkaz lásky. Zub pravdepodobne symbolizuje gesto večnosti - nakoľko vydrží v porovnaní s inými kosťami tela, v tomto prípade chválabohu, najdlhšie.

Na doplnok je nesmierne hrdý aj Brooklyn. Ten sa zároveň nezabudol pochváliť novým tetovaním na krku, ktoré má tiež ako dôkaz lásky k Nicole. Tetovanie jej očí, spolu s textom, ktorý napísala, však nedokázal šokovať ako spomínaný šperk. Zdá sa, že dvojici to však nevadí a herečka si stojí za tým, že to bol jeden z najlepších darčekov, aké v živote dostala. Kritiku známych, ale aj fanúšikov, tak odignorovala. „Najlepší darček od môjho najlepšieho priateľa a snúbenca. Šialene ťa milujem,'' vyjadrila sa k Brooklynovej fotke, na ktorej drží náhrdelník v ústach. Nuž, zdá sa, že títo dvaja sa skutočne našli. Či im to však vydrží tak, ako životnosť zuba, je otázne...

Neprehliadnite: Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

- Najčítanejšie -