Presunúť na hlavný obsah

Kariéru rozbehla virálnymi 6-sekundovými videami: Obyčajné dievča sa vypracovalo z nuly na miláčika 44 miliónov ľudí

Zahraničné celebrity

Autorka virálnych videí, Lele Pons, má na svoj mladý vek skutočne slušnú fanúšikovskú základňu. Jej profil sleduje takmer 44 miliónov ľudí. Je osobitá, hravá, nespútaná a má svojský humor. No svojim nadhľadom si získa azda každého.

Aj napriek posmeškom sa nikdy neuzavrela pred svetom a snažila sa na sebe pracovať

Eleonora pochádza z Venezuely, no v 5 rokoch sa s rodinou presťahovali do Miami. Svoju kariéru rozbehla virálnymi 6-sekundovými videami ešte pred maturitou. V tom čase to bola pre ňu akási očista a forma vlastného denníka. V detstve totiž zažila ponižovanie, výsmech a populárna veru nebola. Ako dieťa mala najmä v teenegerskom veku nejaké tie kilá navyše a to jej veru dávalo okolie rovesníkov pocítiť.

Nikdy sa však neuzavrela pred svetom a snažila sa na sebe pracovať. Začala sa na seba pozerať cez humor a jej vtipné stories naberali nový rozmer. Poukazovala na nedokonalosti, no zároveň sa snažila byť nad vecou. A aj sa jej to podarilo. Dnes jej instastories patria medzi najsledovanejšie.

 

Vďaka svojmu odhodlaniu rozbehla spoluprácu s veľkými značkami ako CoverGirl, v Miláne predvádzala pre Dolce & Gabbana, bola aj jednou z porotkýň prestížnej súťaže Miss Universe a v časopise Forbes sa niekoľkokrát po sebe umiestnila na popredných priečkach v rebríčku TOP Influenceri. 

Prečítajte si: Svoju manželku si vysníval. Jeden z najsexi mužov sveta priznal, že celý život túžil len po jednej žene

Sympatická Lele sa však nevenuje len humoru, vtipom, vzťahom, móde a kozmetike a cestovnaniu. Miluje tanec, dokonca je autorkou kniky ako prežiť strednú školu, kde vychádza z vlastných skúseností. Jej videá sú skutočne premyslené a vždy sa snaží niečo nimi vyjadriť.

 

"Prvé na čo ráno myslím je akou formou pobavím ľudí a urobím im deň príjemnejším. Úsmev je predsa zadarmo a smiech lieči. To je moja filozofia."​ 

Neprehliadnite: Ani piate zásnuby jej nevyšli. Jennifer Lopez sa rozišla so svojím snúbencom

Je živým dôkazom toho, že aj mladý človek môže byť veľmi úspešný a živiť sa tým, čo ho baví. Ona to už robí roky, len tým ako dozrieva sa mení aj obsah, ktorý prezentuje. Hoci stále zostáva rovnaký menovateľ. Humor. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe