Presunúť na hlavný obsah

Ako vyzerá dokonalá žena? Muži prezradili, čo by ich vysnívanej partnerke nemalo chýbať

Partnerské vzťahy

Myslíme si, že sa správame adekvátne, no v skutočnosti od nás muži utekajú jedna radosť. Kde teda robíme chybu a ako by mala vyzerať tá ideálna partnerka?

Trpezlivosť a nadhľad 

Žena bez trpezlivosti je pre muža strašiakom. Ak chcete mať všetko do minúty a nevydržíte čakať ani len v rade na poštu bez toho, aby ste sa nenahnevali a nezačali nadávať ako chlap z krčmy, vzbudzujete tým negazívny signál u vášho potencionálneho partnera. Schopnosť zachovať si chladnú hlavu sa totiž neprejavuje pri každodennných maličkostiach, ale aj vo vzťahu a žiaden chlap netúži po tom, aby mal doma stíhačku. 

Nás ženy tiež často trápia veci, nad ktorými si v skutočnosti nikto iný neláme hlavu. Preto je potreba, aby ste sa vzchopili a skutočne sa samej seba opýtali, či je daná vec, ktorá vás oberá o pokoj, skutočne taká dôležitá. Ak nie, skúste sa nad ňu povzniesť. Už krátka prechádzka alebo cvičenie vám dokážu ponúknuť dostatočný nadhľad. 

Prečítajte si: Bad boys a my: Prečo sme ochotné skočiť s nimi do neznáma, hoci nám je jasné, že dlhú trvácnosť to mať nebude?

Sebaúcta

Tým nemyslíme prehnanú hrdosť typu - neozvem sa prvá, nech ma muž dobýja. Ide však o to, aby ste si samú seba vážili a správali sa k sebe na úrovni. Ak si totiž nepreukážete sama hodnotu, ako vám ju má dať vaša polovička? Starajte sa o seba s láskou... a v žiadnom prípade na seba nenadávajte a neponižujte sa pri prvom probléme, ktorý vás stretne. Pre opačné pohlavie nie je nič viac, než sebavedomá žena. Nielenže disponuje akýmsi pre nás tajomným sexepílom, ale zároveň pôsobí samostatne a nezávislo. A to sa im v konečnom dôsledku páči najviac.

Atraktivita

Pozor, nemysli sa tým len celkový výzor a vzhľad. Našu vizáž tvorí totiž množstvo maličkostí, ktoré prehliadame. Môžete vyzerať ako bábika, no pokiaľ sa na verejnosti neusmievate a na ľudí pôsobíte povýšenecky, je vysoko pravdepodobné, že všetkých potenciálnych partnerov od seba skôr odplašíte. Muži chcú po svojom boku ženu, ktorá bude nielen upravená a krásna, ale zároveň aj priateľská a spoločenská.

Neprehliadnite: Sme ochotné riskovať dlhodobý vzťah, manželstvo aj rodinu. Pre pár nocí, kedy sa cítime skutočne milované

- Najčítanejšie -