Presunúť na hlavný obsah

Na toto ženy pri sexe najčastejšie myslia: Niektoré odpovede skutočne prekvapia

Partnerské vzťahy

Otázka: "Na čo myslíš pri sexe?" je veľmi skloňovaná medzi mužmi a ženami. My sme vyspovedeli ženy rôzneho veku ako je to u nich a musíme priznať, že niektoré odpovede, nás dostali.

Aj vy mnohokrát premýšľate nad tým, čo sa asi pri sexe preháňa hlavou vašej polovičky? Vo vzťahu je síce táto téma častou, ale pravdu sa človek dozvie zriedkavo. My sme to preto urobili za vás. Vyspovedali sme ženy rôznych vekových kategórií a zistili sme, ako je to u nich. Prezradili nám to veľmi otvorene a bez ostychu.

Snažím sa navnímať svojho muža, jeho vônu, sústredím sa na dotyky

"Ja pri sexe myslím na to, čo sa deje. Snažím sa navnímať svojho muža, jeho vônu, zamýšľam sa nad vôňou jeho vlasov, tela, sústredím sa na dotyky. To aby som riešila sama seba a či sa ma môže chytiť napríklad za brucho, alebo boky, lebo mne pripadajú neatraktívne, už nemám na zozname "problémov". "

Prečítajte si: Mať sex so svojou ex aj súčasnou? Pre niektorých mužov žiaden problém, navyše to považujú za normálne

"Vekom som pochopila, že o tom sex nie je. A úprimne, odkedy som sa takto naladila, náš sex je oveľa lepší a intenzívnejší. Vychutnávam si to a nie je to pre mňa len nejaké povinnosť. Žiaľ veľa mojich priateliek, to má práve v tejto rovine. Stalo sa to pre nich rutinou, ktorú si musia splniť, vrámci akéhosi pomyselného checklistu." (Jana, 36)

Chcem ho priťahovať a analyzujem, či som naozaj pre neho sexi

"Pre mňa je sex hrou. Beriem to ako zábavu. Baví ma to, sama sa v určitých veciach ešte hľadám. Väčšinou sa sústredím na to, či sa frajerovi páčim, či je so mnou spokojný. Chcem ho priťahovať a analyzujem, či som naozaj pre neho sexi. Otvorene mi to totiž príliš nehovorí, tak to samozrejme riešim v hlave." (Gabika, 24)

Normálne mám prázdnu hlavu

"Úprimne? Pri sexe nepremýšľam. Normálne mám prázdnu hlavu. Na nič sa nesústredím, len na daný moment. Ale priznávam, že to tak nebolo vždy. Aj mne to trvalo, do tohto štádia dospieť. Keď sme mali malú dcérku, vtedy som aj pre sexe riešila, čo treba ešte urobiť doma, čo navariť, čo ma s malou čaká. No práve v tom období bol náš sex najhorší. Keď som si však dala do poriadku veci doma, aj moja psychika sa v tomto dala do balancu." (Beáta, 39)

Neprehliadnite: Z ničoho nič sa môj muž dostal k peniazom a potom sa náhle zmenil: Takto to poznačilo dodnes naše manželstvo

Na čo myslíte pri sexe?

spolu hlasovalo 288 ľudí

Na nič
192

- Najčítanejšie -